Obrázek


HONDA JAZZ

Malý Velký vůz

Zbrusu nový model Jazz se pyšní vyspělým hybridním motorem e:HEV a dynamickým, moderním vzhledem. Prostorný interiér a kompaktní exteriér – prostě auto promyšlené do posledního detailu. 

CENA OD 569 900  vč. DPH

Chci vědět více

 

Hybrid, který Vám padne do noty

Zcela nová řada, u které se snoubí estetika a funkčnost s pokročilým hybridním pohonem e:HEV a úžasně vzdušným interiérem.

stáhnout katalog  Stáhnout ceník (jazz)  VERZE JAZZ CROSSTAR

 

 

Prostornost a variabilita
objem zavazadlového prostoru až 1205 litrů, sklápění
zadních sedadel Magic seats


Vysoký stupeň bezpečnosti ve standardní výbavě
10 airbagů, Honda SENSING (adaptivní tempomat, udržování v jízdním pruhu, rozpoznávání dopravních značek, systém pro zmírnění následků nehody), protikolizní systém, e-call


Honda CROSSTAR
Novinkou v sestavě je Jazz Crosstar. Byl vyvinut s ohledem na dynamický aktivní životní styl.

více o modelu crosstar

Vysoký výkon
Zážehový motor 1,5 litru s elektromotory s výkonem 90kW se zrychlením z 0-100km/h za 9,4s. Lithium-iontový akumulátor


Multimédia
multimediální LCD displej Honda CONNECT (MP3, 4xUSB, DAB), navigace Garmin, Apple CarPlay, Android Auto


Hybridní hnací ústrojí e:HEV
tři režimy jízdy na elektrický pohon, hybridní pohon a konvenční pohon


Nízká spotřeba a emise
spoetřeba od 4,5l/100 km (CO2 102g/km , EV režim, ekonomický režim Econ

 

 

 

Zcela nový Jazz

Nová řada Jazz byla navržena s hladkým, ničím nenarušeným profilem, který je aerodynamicky efektivní a zároveň stylový. Každý detail dodává modelu Jazzu elegantní, moderní vzhled a jedinečnou osobnost.

 

 

 

Nová perspektiva

Zcela nový Jazz a Jazz Crosstar vám nabízí panoramatický výhled, aby měl řidič skutečný širokoúhlý zážitek. Tato zlepšený výhled z vozu poskytuje nejen sebejistý přehled v provozu, ale také skutečný přínos pro bezpečnost.

Nová řada Jazz vás spojí s vaším světem pomocí naší nejnovější technologie. Samozřejmostí je digitální rádio DAB, které vám poskytne nejširší výběr stanic, zatímco nový 9” dotykový displej je vybaven displejem ve stylu smartphonu s podobným způsobem ovládání. Použitelnost dále rozšiřuje integrace Android Auto a Apple CarPlay.

 

 
 

Obývací pokoj

Naše opěvovaná flexibilní sedadla Magic Seats vám poskytují všestrannost, kdykoli ji potřebujete, což vám umožní nakonfigurovat jejich uspořádání tak, aby vyhovovala více cestujícím či zavazadlům. Čalounění v provedení Crosstar je voděodolné, což znamená, že se interiér snadno vypořádá i s divokým životním stylem.

Přesun velkých předmětů není pro Jazz žádný problém, protože má ohromnou přepravní kapacitu, když jsou zadní sedadla Magic Seats sklopena. Tato důmyslná konfigurace zvětšuje prostor a jeho využitelnost, aby se přizpůsobila přepravě zavazadel rozličných tvarů a velikostí.

 

Začněte s "OK Honda"

Hlasem aktivovaný osobní asistent Honda s vámi může vést přirozený rozhovor pomocí kontextového porozumění a naučit se, jak vám poskytnout relevantní odpovědi. Pokud tedy potřebujete zjistit předpověď počasí, najít svou oblíbenou hudbu nebo vyhledat restauraci, osobní asistent Honda je tu pro vás.

Se svým Jazzem se můžete kdykoli a odkudkoli spojit pomocí aplikace My Honda+, která vám kromě jiného umožní uzamknout nebo odemknout auto a odeslat cíle do navigačního systému.

 

 

 

 

Technické údaje Konfigurátor 
Katalog CeníK JAZZ CENÍK CROSSTAR

V případě jakýchkoliv dotazů, zájmu o testovací jízdu nebo konkrétní poptávky na nový vůz Honda, se na nás neváhejte obrátit...

 

 

Oznámení o otevírací době

22. - 23. 7. 2024 - OMEZEN PROVOZ PRODEJE VOZŮ
V této době bude na prodeji vozů omezen provoz.
Pokud můžete svou návštěvu odložit, rádi Vás opět přivítáme
v plném obsazení od středy 24.7.2024.

Omezení se netýká servisu, ten funguje standardně.

Váš tým AUTOBEDY s.r.o.