•  

  Obrázek


  NOVÁ HONDA ZR-V

  Zcela nový model ZR-V e:HEV, je plně hybridní samonabíjecí crossover, který nabídne jízdní vlastnosti modelu Civic a praktičnost modelu CR-V. Dynamická a zároveň úsporná.  

  CENA OD 769 900  vč. DPH

  chci vědět více 

   

 •  

  Obrázek


  NOVÁ HONDA CIVIC

  Zcela nový model Civic e:HEV, je sportovní plně hybridní hatchback s podporou samonabíjení, který doplňuje legendární dynamiku, design a technologie modelu Civic o vzrušující elektrifikovaný výkon. 

  CENA OD 799 900  vč. DPH

  chci vědět více 

   

 •  

  Obrázek


  HONDA JAZZ CROSSTAR

  Malý Velký vůz

  Faceliftovaný model Jazz se pyšní vyspělým hybridním motorem e:HEV s navýšeným výkonem a dynamickým, moderním vzhledem. Prostorný interiér a kompaktní exteriér – prostě auto promyšlené do posledního detailu. 

  CENA OD 659 900  vč. DPH

  Chci vědět více

 •  

  Obrázek

  HONDA HR-V e:HEV

  Nový styl hybridu

  Seznamte se se zbrusu novým modelem Honda HR-V. Energický, samodobíjecí hybridní automobil, který vám díky jedinečnému a důmyslnému pohonu e:Hev přináší nezapomenutelný pocit z jízdy. Toto SUV ve stylu sportovního kupé, inspirované technologií vozů F1, vám na každou cestu přibalí elán, zápal a všestrannost.

  CENA OD 649 900  vč. DPH

  Chci vědět více

   

 •  

  Obrázek


  HONDA JAZZ

  Malý Velký vůz

  Zbrusu nový model Jazz se pyšní vyspělým hybridním motorem e:HEV a dynamickým, moderním vzhledem. Prostorný interiér a kompaktní exteriér – prostě auto promyšlené do posledního detailu. 

  CENA OD 569 900  vč. DPH

  Chci vědět více

 •  

  Obrázek


  NOVÁ HONDA CR-V

  Zcela nová generace CR-V e:HEV, je plně hybridní samonabíjecí SUV, která je nově v nabídce také ve variantě plug-in hybrid s dojezdem až 82km. Větší, pohodlnější a nabitá technologiemi.

  CENA OD 1 019 900  vč. DPH

  chci vědět více 

   

Servisní služby

Výběrem a pořízením automobilu to nekončí. Teprve kvalitní péče v průběhu jeho používání zajistí očekávaný užitek a radost. Se servisními službami, které nabízí náš autorizovaný servis, se budete vždy moci na svůj vůz Honda spolehnout.

Ruční mytí vozidel

 

O výborný stav Vašich vozů Honda pečuje náš tým výrobcem vyškolených a certifikovaných servisních techniků a mechaniků, kteří mají k dispozici odpovídající sklad náhradních originálních dílů i ověřených dílů z prvovýroby s dalším napojením na velmi rychlé dodávky od výrobců. Provozujeme autorizovaný servis vybavený moderním servisním a diagnostickým zařízením.

Abyste byli se svým vozem maximálně spokojení, aby Vám dlouho, bezpečně a spolehlivě sloužil, potřebuje jen trochu Vaší pozornosti - pamatujte na to, že by měl dle údajů v servisní knížce, nebo po upozornění palubního počítače ve voze, projít rukama našich kvalifikovaných mechaniků vozů HONDA.

Komplexní servisní služby

Mnohaleté zkušenosti našich servisních techniků a moderního technického zázemí jsou pro Vás zárukou vysokého standardu poskytovaných servisních služeb.

 • Kompletní služby autoservisu (záruční i pozáruční servis)
 • Kompletní služby pneuservisu
 • Ruční mytí vozidel, leštění laků, čištění interiérů
 • Prodej originálního i neoriginálního příslušenství
 • Servis klimatizací (čištění systému, doplnění chladiva, výměny pylových filtrů)
 • Autoskloservis (výměny skel, tónování oken)
 • Systém na měření geometrie kol
 • Broušení brzdových kotoučů
 • Komplexní příprava vozidel na STK včetně následného zprostředkování
 • Poradenství v oboru, pojišťování vozidel – komplexní řešení pojistných událostí
 • Poskytování náhradních vozidel v případě pojistných událostí
 • Zapůjčení vozu během pravidelného servisu za zvýhodněné sazby

 

Ruční mytí vozidel

Nově nabízíme také komplexní služby v oblasti čištění exteriérů a interiérů vozidel. Můžete si vybrat z několika balíčků ručního mytí Vašeho vozidla. Pro mytí a čištění používáme ověřené a kvalitní značkové výrobky a autokosmetiku.

 

Lakovna

Lakovna poskytuje možnosti opravy laku nejen na vozidle, ale i na jakémkoliv dílu a různé "kosmetické" opravy drobných oděrek a zalešťování poškozených dílů. Díky odpovídajícímu vybavení (stříkací a sušicí box USI Italia, míchací zařízení NEXA) jsme schopni profesionálně lakovat nové díly, opravit jakékoliv poškození laku či realizovat lakování s ohledem na stáří vozu a jeho specifika.

 

Karosárna

Zázemí karosárny poskytuje možnost opravy havarovaného vozidla a to jakékoli značky, různé úpravy designu v podobě snížení karoserie pomocí spoileru, montáž plastových doplňků, mlhových světel, ochranných rámů, tažných zařízení všech typů, střešních nosičů a mnoho jiných doplňků. Naše karosárna je vybavena speciálním rovnacím zařízením, svařovacími přístroji pro práci v ochranné atmosféře, speciálním bodovacím a rovnacím zařízením k opravám různých dílů karoserií, atd.

 

  Jazz   JAZZ CROSSTAR   Civic  Civic Type R 
 HR-V  ZR-V  CR-V  CR-V HYBRID  NSX

Máte-li dotaz k naši nabídce, zájem o cenovou nabídku, konzultaci nebo servisní služby, pak nás neváhejte kontaktovat. Rádi Vám vyjdeme vstříc v různých oblastech prodeje a servisu vozů Honda.

Přijďte se k nám podívat