•  

  Obrázek


  NOVÁ HONDA ZR-V

  Zcela nový model ZR-V e:HEV, je plně hybridní samonabíjecí crossover, který nabídne jízdní vlastnosti modelu Civic a praktičnost modelu CR-V. Dynamická a zároveň úsporná.  

  CENA OD 769 900  vč. DPH

  chci vědět více 

   

 •  

  Obrázek


  NOVÁ HONDA CIVIC

  Zcela nový model Civic e:HEV, je sportovní plně hybridní hatchback s podporou samonabíjení, který doplňuje legendární dynamiku, design a technologie modelu Civic o vzrušující elektrifikovaný výkon. 

  CENA OD 799 900  vč. DPH

  chci vědět více 

   

 •  

  Obrázek


  HONDA JAZZ CROSSTAR

  Malý Velký vůz

  Faceliftovaný model Jazz se pyšní vyspělým hybridním motorem e:HEV s navýšeným výkonem a dynamickým, moderním vzhledem. Prostorný interiér a kompaktní exteriér – prostě auto promyšlené do posledního detailu. 

  CENA OD 659 900  vč. DPH

  Chci vědět více

 •  

  Obrázek

  HONDA HR-V e:HEV

  Nový styl hybridu

  Seznamte se se zbrusu novým modelem Honda HR-V. Energický, samodobíjecí hybridní automobil, který vám díky jedinečnému a důmyslnému pohonu e:Hev přináší nezapomenutelný pocit z jízdy. Toto SUV ve stylu sportovního kupé, inspirované technologií vozů F1, vám na každou cestu přibalí elán, zápal a všestrannost.

  CENA OD 649 900  vč. DPH

  Chci vědět více

   

 •  

  Obrázek


  HONDA JAZZ

  Malý Velký vůz

  Zbrusu nový model Jazz se pyšní vyspělým hybridním motorem e:HEV a dynamickým, moderním vzhledem. Prostorný interiér a kompaktní exteriér – prostě auto promyšlené do posledního detailu. 

  CENA OD 569 900  vč. DPH

  Chci vědět více

 •  

  Obrázek


  NOVÁ HONDA CR-V

  Zcela nová generace CR-V e:HEV, je plně hybridní samonabíjecí SUV, která je nově v nabídce také ve variantě plug-in hybrid s dojezdem až 82km. Větší, pohodlnější a nabitá technologiemi.

  CENA OD 1 019 900  vč. DPH

  chci vědět více 

   

Proč vůz Honda od nás

Profesionální poradenství či financování při pořízení nového vozu je velmi důležité, nicméně tím vše teprve začíná. Kvalitní navazující služby, autorizovaný servis a péče o zákazníka po celou dobu jeho spokojeného užívání vozu Honda je důvodem, proč si vybrat automobil značky Honda právě u nás.

 

Individuální přístup

Jsme tu pro Vás již od roku 1997, máme tedy s prodejem a servisem vozů značky Honda bohaté zkušenosti. Jelikož jsme rodinnou firmou, preferujeme osobní přístup. Zákazník pro nás není jen položkou pro dosažení zisku, ale člověk, který potřebuje poradit. Proto se vždy snažíme zjistit potřeby zákazníka a navrhnout nejlepší řešení při koupi nového či ojetého vozu a jeho následného servisu.

Služby pro Vás a Vaši Hondu

Odměňujeme naše zákazníky řadou slev a bonusů. K naším službám patří také pojištění vozů, různé druhy financování, autopůjčovna, výkup vozů na protiúčet, přihlášení vozu, asistenční služby, vyřízení pojistných událostí., Máme k dispozici kompletní servisní zázemí včetně vlastní lakovny, karosárny, pneuservisu a myčky.

Kvalitní servis

O co nejlepší stav Vašeho vozu se stará profesionální tým certifikovaných servisních techniků a mechaniků, kteří mají se servisem vozů značky Honda víc než 20-ti letou zkušenost. Neděláme servis jako na "běžícím páse", ale ke každému servisnímu případu přistupujeme individuálně, aby měli zákazníci pocit výjimečnosti, tak jako si to každý majitel vozu Honda zaslouží.

Spokojenost zákazníků

Spokojenost našich zákazníků je pro nás prvořadá, protože si uvědomujeme, že bez nich bychom nebyli tak úspěšní. Naším cílem je mít spokojené zákazníky, ať se již jedná o zákazníky z Ostravy, bližšího (Opava, Frýdek-Místek, Nový Jičín, Třinec, Karviná) či vzdálenějšího okolí. O jejich spokojenosti můžou vypovídat různá ocenění, nejlépe to však řeknou jejich vlastní slova. Proto níže uvádíme jen zlomek náhodně vybraných referencí z průzkumu spokojenosti zákazníků H-CSI.

"Vstřícné jednání prodejce i všech zaměstnanců, se kterými jsem byl v prodejně i telefonicky v kontaktu.", Ivo Bílý, Polanka nad Odrou, 14.1.2013

"Kvalita, rychlost, vstřícnost, seriózní jednání."
Drahoslav Herda, Bohumín, 18.1.2013

"Auto Hondu City vlastním již 6tým rokem a nemám sebemenší výhradu vůči servisu Honda v Ostravě, vždy mi ochotně bez problémů poradí. Nemusím dlouho čekat na servis. A hlavně jsou všichni zaměstnanci ochotní a mají pěkný přístup k zákazníkům. Hlavně p.Špaček, ten má vždy trpělivost a vše vysvětlí - vřelé díky."
Halina Smelíková, Orlová Lutyně, 9.2.2013

"Honda je pro mě: netradiční, spolehlivé, výkonné, flexibilní auto se servisem zachycující atmosféru rodinného penzionu, kde zaměstnanci dělají svou práci srdcem. To není standardní a v našem regionu naprosto výjimečné."
Petr Kostelný, Ostrava-Poruba, 10.2.2013

 

  Jazz   JAZZ CROSSTAR   Civic  Civic Type R 
 HR-V  ZR-V  CR-V  CR-V HYBRID  NSX

Máte-li dotaz k naši nabídce, zájem o cenovou nabídku, konzultaci nebo servisní služby, pak nás neváhejte kontaktovat. Rádi Vám vyjdeme vstříc v různých oblastech prodeje a servisu vozů Honda.

Přijďte se k nám podívat

 

Oznámení o otevírací době

22. - 23. 7. 2024 - OMEZEN PROVOZ PRODEJE VOZŮ
V této době bude na prodeji vozů omezen provoz.
Pokud můžete svou návštěvu odložit, rádi Vás opět přivítáme
v plném obsazení od středy 24.7.2024.

Omezení se netýká servisu, ten funguje standardně.

Váš tým AUTOBEDY s.r.o.