•  

  Obrázek


  NOVÁ HONDA ZR-V

  Zcela nový model ZR-V e:HEV, je plně hybridní samonabíjecí crossover, který nabídne jízdní vlastnosti modelu Civic a praktičnost modelu CR-V. Dynamická a zároveň úsporná.  

  CENA OD 769 900  vč. DPH

  chci vědět více 

   

 •  

  Obrázek


  NOVÁ HONDA CIVIC

  Zcela nový model Civic e:HEV, je sportovní plně hybridní hatchback s podporou samonabíjení, který doplňuje legendární dynamiku, design a technologie modelu Civic o vzrušující elektrifikovaný výkon. 

  CENA OD 799 900  vč. DPH

  chci vědět více 

   

 •  

  Obrázek


  HONDA JAZZ CROSSTAR

  Malý Velký vůz

  Faceliftovaný model Jazz se pyšní vyspělým hybridním motorem e:HEV s navýšeným výkonem a dynamickým, moderním vzhledem. Prostorný interiér a kompaktní exteriér – prostě auto promyšlené do posledního detailu. 

  CENA OD 659 900  vč. DPH

  Chci vědět více

 •  

  Obrázek

  HONDA HR-V e:HEV

  Nový styl hybridu

  Seznamte se se zbrusu novým modelem Honda HR-V. Energický, samodobíjecí hybridní automobil, který vám díky jedinečnému a důmyslnému pohonu e:Hev přináší nezapomenutelný pocit z jízdy. Toto SUV ve stylu sportovního kupé, inspirované technologií vozů F1, vám na každou cestu přibalí elán, zápal a všestrannost.

  CENA OD 649 900  vč. DPH

  Chci vědět více

   

 •  

  Obrázek


  HONDA JAZZ

  Malý Velký vůz

  Zbrusu nový model Jazz se pyšní vyspělým hybridním motorem e:HEV a dynamickým, moderním vzhledem. Prostorný interiér a kompaktní exteriér – prostě auto promyšlené do posledního detailu. 

  CENA OD 569 900  vč. DPH

  Chci vědět více

 •  

  Obrázek


  NOVÁ HONDA CR-V

  Zcela nová generace CR-V e:HEV, je plně hybridní samonabíjecí SUV, která je nově v nabídce také ve variantě plug-in hybrid s dojezdem až 82km. Větší, pohodlnější a nabitá technologiemi.

  CENA OD 1 019 900  vč. DPH

  chci vědět více 

   

Půjčovna vozidel

Naší doplňkovou službou je možnost zapůjčení vozidel značky Honda. V rámci servisních služeb pak svým zákazníkům nabízíme zvýhodněnou pevnou sazbu zapůjčení vozů v době servisu či údržby.

 

Obrázek

Honda Jazz 1.5i-MMD Hybrid Comfort

Výše uvedená cena platí při zapůjčení vozu na více než 14 dní. Při zapůjčení vozu na 1 až 7 dní je cena 1500 Kč/den, na 8 až 14 dní pak 1300Kč/den.

 

Sazba za km nad denní limit je 4,20 Kč/km.

cena za den od vč. DPH
1 300 Kč

 

 

Obrázek

Honda Civic 1.0 VTEC Turbo Elegance CVT

Výše uvedená cena platí při zapůjčení vozu na více než 14 dní. Při zapůjčení vozu na 1 až 7 dní je cena 1700 Kč/den, na 8 až 14 dní pak 1500 Kč/den.

 

Sazba za km nad denní limit je 4,20 Kč/km.

cena za den od vč. DPH
1 500 Kč
 

 

 

Obrázek

Honda HR-V 1,5i-VTEC Elegance

Výše uvedená cena platí při zapůjčení vozu na více než 14 dní. Při zapůjčení vozu na 1 až 7 dní je cena 1700 Kč/den, na 8 až 14 dní pak 1500 Kč/den.

 

Sazba za km nad denní limit je 4,20 Kč/km.

cena za den od vč. DPH
1 500 Kč
 

 

 

Obrázek

Honda CR-V 2.0i-MMD Hybrid Comfort

Výše uvedená cena platí při zapůjčení vozu na více než 14 dní. Při zapůjčení vozu na 1 až 7 dní je cena 2400 Kč/den, na 8 až 14 dní pak 2200 Kč/den.

 

Sazba za km nad denní limit je 4,20 Kč/km.

cena za den od vč. DPH
2 200 Kč

 

 

 


V zapůjčení vozidla resp. v pronájmu vozidla jsou v rámci uvedené ceny zahrnuty následující služby a parametry.Pro zákazníky servisu (při pravidelné údržbě) nabízíme k zapůjčení vůz za zvýhodněnou pevnou sazbu 300 Kč (na 1/2 dne) a 500 Kč (1 pracovní den). Ceny jsou uvedeny včetně DPH 21%.

 • zdarma likvidace pojistných událostí v případě havárie
 • 100 km denně zdarma
 • ceny za den se počítají za 24 hodin
 • havarijní pojištění (havárie, odcizení, živel) na území ČR a EU
 • zákonné pojištění odpovědnosti za provoz motorových vozidel
 • zajištění pravidelných prohlídek dle pokynů výrobce
 • zajištění povinných kontrol (STK, EMISE)
 • silniční daň
 • zimní a letní pneumatiky
 • zelená karta
 • výše dohodnutá částka za zapůjčení vozidla je platná po celou dobu trvání zapůjčení vozidla bez inflačních vlivů

Platba naopak nezahrnuje následující body.

 • zálohu ve výši 5000 Kč až 15000 Kč dle typu vozidla
 • pohonné hmoty
 • spoluúčast při dopravní nehodě 5%
 • spoluúčast při odcizení vozu 5% z pořizovací ceny vozidla
 • mytí vozidla a interiéru
 • drobnou údržbu vozidla
 • pokuty za přestupky v silničním provozu  

 

Podmínky nájmu vozidla

 1. Nájemce musí splňovat zákonné podmínky pro řízení motorových vozidel.
 2. Nájemce nesmí zapůjčit vozidlo jiné osobě, než která je uvedena na protokolu o zapůjčení vozidla.
 3. Nájemce nesmí využívat vypůjčené vozidlo ke zkušebním nebo sportovním účelům.
 4. Při prvním pronájmu je třeba předložit následující doklady:
  1. soukromá osoba, živnostník: občanský průkaz, řidičský průkaz sk. B, třetí doklad k ověření adresy (SIPO, vyúčtování telefonu, kreditní či platební kartu, VŠ index, apod.)
  2. právnická osoba: výpis z Obchodního rejstříku nebo Živnostenský list, osvědčení o registraci DIČ, objednávka na hlavičkovém papíře s podpisem statutárního zástupce, plná moc od statutárního zástupce (v případě nepřítomnosti při převzetí), občanský průkaz nebo pas řidiče, řidičský průkaz sk. B řidiče.
  3. cizinci: cestovní pas, řidičský průkaz, kreditní karta

Potřebné doklady je třeba předložit nejpozději před výpůjčkou.

Platba

Před začátkem pronájmu je třeba složit zálohu (deposit) ve výši 5.000 - 15.000 Kč (dle délky pronájmu a výše kauce) jako garance za případné škody způsobené kterýmkoliv z řidičů.

Převzetí vozidla

Při převzetí vozu bude vystaven předávací protokol. Zkontrolujte si, prosím, jsou-li údaje o najetých kilometrech a obsahu paliva správně a v případě jakýchkoliv nesrovnalostí se obraťte na náš personál.

Vrácení vozidla

 1. Vozidlo musí být vráceno v čase, který je uveden na protokolu o zapůjčení vozidla. V případě prodlení o více než 1 hodinu bude účtován další 1 den výpůjčky.
 2. Žádáme o přítomnost řidiče při vrácení vozu tak, aby mohl svým podpisem potvrdit celkovou částku. Třetí osoba podepíše při vrácení vozu dokumenty jménem zákazníka, pokud se tento nedostaví k vrácení vozu, opustí pobočku a nepodepíše se nebo ve chvíli, kdy není schopen se účastnit vrácení vozu.
 3. Vozidlo musí být vráceno kompletně čisté. Auto je považované za čisté, kdy: exteriér - karoserie, poklice a okna nesmí mít viditelnou špínu (např.: bláto, hmyz), interiér - sedadla, místo pro nohy, palubní deska atd. musí být čisté (např.: bez trhlin, škrábanců, špinavých skvrn, nesmí zůstat odpadky). Pokud se tak nestane, bude účtován poplatek za umytí dle ceníku servisu.
 4. Vozidlo je nájemce povinen vrátit se stejným obsahem pohonných hmot v nádrži, s jakým bylo vozidlo převzato v okamžiku výpůjčky. V opačném případě je účtován sankční poplatek za dotankování pohonných hmot uvedený v ceníku servisu a náhrada hmot podle aktuálních cen paliva.

Pojištění a další služby

 1. V případě neoprávněného vyjetí asistenčního vozidla nebo není-li služba sjednána, jsou účtovány poplatky podle ceníku servisu.
 2. V případě nájemcem nezaviněných závad a nehod je asistence zahrnuta v ceně pronájmu. V případě zaviněných nehod, na které se nevztahuje pojištění, či závad jsou služby účtovány podle ceníku servisu.
 3. Odtah vozidla je účtován cenou podle ceníku servisu. V případě nájemcem nezaviněných závad a nehod je odtah vozidla zahrnut v ceně pronájmu. V případě zaviněných nehod, na které se nevztahuje pojištění, či závad jsou služby účtovány podle ceníku servisu.
 4. Každou škodní událost, tedy i takovou, při níž nedojde ke škodě na pronajatém vozidle, poškození nebo jeho zničení, je nájemce povinen ihned ohlásit pronajímateli a Policii ČR. Dále je povinen vyplnit formulář „Záznam o dopravní nehodě“, který obdržel s doklady k vozidlu, zajistit soupis všech účastníků, svědků, vozidel a jiných dotčených předmětů. Při nesplnění této povinnosti bude případný postih pojišťovny uplatněn proti nájemci.
 5. V případě nedodržení všeobecných podmínek pronájmu je nájemce povinen uhradit veškeré náklady spojené s likvidací škody, která vznikla na vozidle a jeho příslušenství nebo v souvislosti s provozem vozidla v období.
 6. Lze-li náklady na likvidaci škodní události uplatnit u pojišťovny, u které je vozidlo pojištěno, je nájemce povinen zaplatit spoluúčast 10% nákladů na likvidaci škody min. však 10.000,- Kč a zaplatit odtah na pronajímatelem určené místo. Při krádeži pronajatého vozidla je nájemce povinen zaplatit pronajímateli spoluúčast 10% z pořizovací ceny vozidla. Nájemce je dále povinen uhradit pronajímateli veškeré oprávněné nároky či případné srážky pojišťovacího ústavu. Nájemce vozidla je odpovědný za škody na půjčeném vozidle způsobené jím, ale i osobami třetími v případě nezjištění viníka.
 7. Nájemce hradí všechny škody, včetně ušlého zisku po dobu opravy vozidla, které vznikly řízením najatého vozu pod vlivem alkoholu, léčiv nebo drog.
 8. Nájemce souhlasí s tím, že nájemné či případné doúčtování je pronajímatel oprávněn provést z kreditní karty nájemce. Popř. zaplatí škodu v hotovosti.
 9. Nájemce souhlasí s tím, aby pronajímatel jeho osobní údaje ukládal a používal za účelem naplnění smlouvy. Tyto osobní údaje budou poskytnuty třetím stranám pouze tehdy, pokud to pronajímatel bude považovat za nevyhnutelné k odvrácení nebo k vyhnutí se nezákonného či zákonem postižitelného jednání.

Cesty do zahraničí

 1. Nájemce je povinen předmět nájmu používat pouze na území ČR.
 2. Cesty do zahraničí jsou umožněny pouze s písemným souhlasem majitele vozidla a po složení zvláštní kauce.

Pokuty a ostatní sankce

 1. Nájemce je povinen uhradit veškeré poplatky, daně, pokuty za dopravní přestupky a jiné sankce.
 2. Vozidlo musí být vráceno v čase, který je uveden na protokolu o zapůjčení vozidla a v místě jeho převzetí (tzn. v autosalonu HONDA Ostrava-Kunčice). V případě prodlení o více než 1 hodinu bude účtován další 1 den výpůjčky.
 3. Za ztrátu (OTP, dokladu o zákonném poj., klíčů, atd.) bude nájemci účtována pokuta ve výši 300,- Kč.
 4. Nájemce se zavazuje vozidlo vrátit ve stavu, v jakém jej přebíral. Za znečištění vozidla si pronajímatel účtuje: Propálení či trvalé znečištění sedadel 10 000,- Kč, silné znečištění interiéru včetně zakouření z cigaret s možností vyčištění 2 500,- Kč, znečištění karoserie 200,-Kč. Chybějící stav paliva bude odhadnut a přepočítán běžnou cenou paliva.
 5. V případě chybějící části vozidla ji nájemce doplatí ve výši ceny náhradního dílu, servisní práce v případě, že nemá sepsaný protokol o odcizení na Policii ČR.

  Jazz   JAZZ CROSSTAR   Civic  Civic Type R 
 HR-V  ZR-V  CR-V  CR-V HYBRID  NSX

Máte-li dotaz k naši nabídce, zájem o cenovou nabídku, konzultaci nebo servisní služby, pak nás neváhejte kontaktovat. Rádi Vám vyjdeme vstříc v různých oblastech prodeje a servisu vozů Honda.

Přijďte se k nám podívat

 

Oznámení o otevírací době

22. - 23. 7. 2024 - OMEZEN PROVOZ PRODEJE VOZŮ
V této době bude na prodeji vozů omezen provoz.
Pokud můžete svou návštěvu odložit, rádi Vás opět přivítáme
v plném obsazení od středy 24.7.2024.

Omezení se netýká servisu, ten funguje standardně.

Váš tým AUTOBEDY s.r.o.