•  

  Obrázek


  NOVÁ HONDA CIVIC

  Zcela nový model Civic e:HEV, je sportovní plně hybridní hatchback s podporou samonabíjení, který doplňuje legendární dynamiku, design a technologie modelu Civic o vzrušující elektrifikovaný výkon. 

  CENA OD 769 900  vč. DPH

  chci vědět více 

   

 •  

  Obrázek


  HONDA JAZZ CROSSTAR

  Malý Velký vůz

  Zbrusu nový model Jazz se pyšní vyspělým hybridním motorem e:HEV a dynamickým, moderním vzhledem. Prostorný interiér a kompaktní exteriér – prostě auto promyšlené do posledního detailu. 

  CENA OD 619 900  vč. DPH

  Chci vědět více

 •  

  Obrázek

  HONDA HR-V e:HEV

  Nový styl hybridu

  Seznamte se se zbrusu novým modelem Honda HR-V. Energický, samodobíjecí hybridní automobil, který vám díky jedinečnému a důmyslnému pohonu e:Hev přináší nezapomenutelný pocit z jízdy. Toto SUV ve stylu sportovního kupé, inspirované technologií vozů F1, vám na každou cestu přibalí elán, zápal a všestrannost.

  CENA OD 729 900  vč. DPH

  Chci vědět více

   

 •  

  Obrázek


  HONDA JAZZ

  Malý Velký vůz

  Zbrusu nový model Jazz se pyšní vyspělým hybridním motorem e:HEV a dynamickým, moderním vzhledem. Prostorný interiér a kompaktní exteriér – prostě auto promyšlené do posledního detailu. 

  CENA OD 519 900  vč. DPH

  Chci vědět více

 •  

  Obrázek

  HONDA CR-V HYBRID

  Elektrický milník pro model CR-V

  Nová generace nejžádanějšího SUV na světě přináší nejen nejmodernější technologie v oblasti bezpečnosti a komfortu. Nyní také špičkové, inteligentní a vysoce progresivní hybridní hnací ústrojí, které poskytuje dokonalý a podmanivý zážitek z jízdy při každé cestě.

  CENA OD 909 900  vč. DPH

  Chci vědět více  

 •  

  Obrázek

  HONDA E 

  100% emocí, 0% emisí

  Dejte sbohem minulosti. Přichází nová generace elektromobilů. Zcela nová elektrická Honda e představuje díky jedinečné kombinaci dynamického výkonu, vytříbeného komfortu a špičkové technologie zhmotněný sen.

  CENA OD 939 900  vč. DPH

  Chci vědět více  

Proč vůz značky Honda

Pořízení nového vozu je často významným rozhodnutím a investicí. Nejen proto je výběr toho správného modelu a značky klíčovým okamžikem. Výběr vozu Honda pro Vás může být zajímavou a výhodnou možností z široké palety automobilů různých značek. S vozem Honda budete vždy originální...

 

Honda Filozofie

Od svého založení v roce 1948 je Honda proslulá inovativním inženýrstvím. Stala se celosvětovou společností vyrábějící automobily, motocykly a motorové stroje. Jako největší výrobce spalovacích motorů a motocyklů na světě a přední výrobce automobilů chápe svojí společenskou zodpovědnost a úsilí v péči o životní prostředí a bezpečnost silničního provozu, Z tohoto důvodu Honda neustále usiluje o zvýšení bezpečnosti a ochranu životního prostředí ve všech oblastech svého působení.

Automobily pro lidi a radost z jízdy

Byť je Honda obecně vnímána jako „sportovní“ značka, vyrábí vozy s širokým množstvím využití, variabilním a praktickým interiérem. Je až neuvěřitelné kolik prostoru se uvnitř skrývá. Odkaz sportovních genů je stále patrný v ergonomických sedačkách, které Vás podrží v každé zatáčce, v přesném řazení a jistém podvozku, který je zároveň komfortní. S vozem Honda se budete těšit na každou další jízdu.

Bezpečnost na prvním místě

Všechny vozy Honda jsou standardně dodávány s kompletní bezpečnostní výbavou 6x airbag + ABS + EBD + EBA + VSA, CTBA, v konkrétních modelech se pak setkáte s různými vyspělými technologiemi, ať již se systémem pro zmírnění následku dopravní nehody CMBS či systémem pro udržování v jízdním pruhu LKAS. U verzí s pohonem 4x4 je použita pokročilá technologie Real Time AWD. Všechny stávající modely plní nejvyšší standard bezpečnosti Euro NCAP

Myslíme na Vaši kapsu i životní prostředí

Nové modely Honda jsou vybaveny pokročilými systémy pro snížení spotřeby paliva. Proto se řadí k nejúspornějším v dané třídě, i bez příplatku za ECO verzi

 • Systém Honda Eco Assist vám pomáhá jezdit efektivněji, neboť monitoruje váš styl řízení.
 • Tlačítko ECON pomáhá dosahovat maximální palivové účinnosti v reálných jízdních situacích.
 • Systém start-stop, který vypíná motor při zastavení vozidla například na světelné křižovatce a po sešlápnutí pedálu spojky jej znovu plynule spouští.

Spousta výrobců automobilů Vám nabídne příznivou základní cenu vozu, ale jen do chvíle, než zjistíte, za co všechno si ještě musíte připlatit. Honda Vám nabízí již v základním provedení velmi dobře vybavený vůz.

Kupujete originál

Honda je jediným z velkých výrobců automobilů, která nesdílí technologie s ostatními automobilkami. Všechny součásti vozů jsou z vlastní produkce, proto může zaručit jejich dlouhou životnost a spolehlivost. Pořízením vozu Honda získáte vysokou kvalitu za přijatelnou cenu, výborné jízdní vlastnosti a nízké provozní náklady. Důsledkem toho je, že si tyto automobily oproti jiným značkám drží i po letech provozu vyšší hodnotu v nabídce použitých vozů. 

 

 HONDA E   Jazz   JAZZ CROSSTAR   Civic  Civic Type R  HR-V  CR-V  CR-V HYBRID  NSX

Máte-li dotaz k naši nabídce, zájem o cenovou nabídku, konzultaci nebo servisní služby, pak nás neváhejte kontaktovat. Rádi Vám vyjdeme vstříc v různých oblastech prodeje a servisu vozů Honda.

Přijďte se k nám podívat