•  

  Obrázek


  NOVÁ HONDA ZR-V

  Zcela nový model ZR-V e:HEV, je plně hybridní samonabíjecí crossover, který nabídne jízdní vlastnosti modelu Civic a praktičnost modelu CR-V. Dynamická a zároveň úsporná.  

  CENA OD 769 900  vč. DPH

  chci vědět více 

   

 •  

  Obrázek


  NOVÁ HONDA CIVIC

  Zcela nový model Civic e:HEV, je sportovní plně hybridní hatchback s podporou samonabíjení, který doplňuje legendární dynamiku, design a technologie modelu Civic o vzrušující elektrifikovaný výkon. 

  CENA OD 799 900  vč. DPH

  chci vědět více 

   

 •  

  Obrázek


  HONDA JAZZ CROSSTAR

  Malý Velký vůz

  Faceliftovaný model Jazz se pyšní vyspělým hybridním motorem e:HEV s navýšeným výkonem a dynamickým, moderním vzhledem. Prostorný interiér a kompaktní exteriér – prostě auto promyšlené do posledního detailu. 

  CENA OD 659 900  vč. DPH

  Chci vědět více

 •  

  Obrázek

  HONDA HR-V e:HEV

  Nový styl hybridu

  Seznamte se se zbrusu novým modelem Honda HR-V. Energický, samodobíjecí hybridní automobil, který vám díky jedinečnému a důmyslnému pohonu e:Hev přináší nezapomenutelný pocit z jízdy. Toto SUV ve stylu sportovního kupé, inspirované technologií vozů F1, vám na každou cestu přibalí elán, zápal a všestrannost.

  CENA OD 649 900  vč. DPH

  Chci vědět více

   

 •  

  Obrázek


  HONDA JAZZ

  Malý Velký vůz

  Zbrusu nový model Jazz se pyšní vyspělým hybridním motorem e:HEV a dynamickým, moderním vzhledem. Prostorný interiér a kompaktní exteriér – prostě auto promyšlené do posledního detailu. 

  CENA OD 569 900  vč. DPH

  Chci vědět více

 •  

  Obrázek


  NOVÁ HONDA CR-V

  Zcela nová generace CR-V e:HEV, je plně hybridní samonabíjecí SUV, která je nově v nabídce také ve variantě plug-in hybrid s dojezdem až 82km. Větší, pohodlnější a nabitá technologiemi.

  CENA OD 1 019 900  vč. DPH

  chci vědět více 

   

Proč vůz značky Honda

Pořízení nového vozu je často významným rozhodnutím a investicí. Nejen proto je výběr toho správného modelu a značky klíčovým okamžikem. Výběr vozu Honda pro Vás může být zajímavou a výhodnou možností z široké palety automobilů různých značek. S vozem Honda budete vždy originální...

 

Honda Filozofie

Od svého založení v roce 1948 je Honda proslulá inovativním inženýrstvím. Stala se celosvětovou společností vyrábějící automobily, motocykly a motorové stroje. Jako největší výrobce spalovacích motorů a motocyklů na světě a přední výrobce automobilů chápe svojí společenskou zodpovědnost a úsilí v péči o životní prostředí a bezpečnost silničního provozu, Z tohoto důvodu Honda neustále usiluje o zvýšení bezpečnosti a ochranu životního prostředí ve všech oblastech svého působení.

Automobily pro lidi a radost z jízdy

Byť je Honda obecně vnímána jako „sportovní“ značka, vyrábí vozy s širokým množstvím využití, variabilním a praktickým interiérem. Je až neuvěřitelné kolik prostoru se uvnitř skrývá. Odkaz sportovních genů je stále patrný v ergonomických sedačkách, které Vás podrží v každé zatáčce, v přesném řazení a jistém podvozku, který je zároveň komfortní. S vozem Honda se budete těšit na každou další jízdu.

Bezpečnost na prvním místě

Všechny vozy Honda jsou standardně dodávány s kompletní bezpečnostní výbavou Honda Sensing, ať již se systémem pro zmírnění následku dopravní nehody CMBS či systémem pro udržování v jízdním pruhu LKAS. U verzí s pohonem 4x4 je použita technologie Real Time AWD. Všechny stávající modely plní nejvyšší standard bezpečnosti Euro NCAP

Myslíme na Vaši kapsu i životní prostředí

Všechny nové modely Honda jsou vybaveny pokročilým hybridním systémem e:HEV, který nejenom razantně snižuje spotřebu, ale zvyšuje výkon a dynamiku vozidla.

Spousta výrobců automobilů Vám nabídne příznivou základní cenu vozu, ale jen do chvíle, než zjistíte, za co všechno si ještě musíte připlatit. Honda Vám nabízí již v základním provedení velmi dobře vybavený vůz.

 

  Jazz   JAZZ CROSSTAR   Civic  Civic Type R 
 HR-V  ZR-V  CR-V  CR-V HYBRID  NSX

Máte-li dotaz k naši nabídce, zájem o cenovou nabídku, konzultaci nebo servisní služby, pak nás neváhejte kontaktovat. Rádi Vám vyjdeme vstříc v různých oblastech prodeje a servisu vozů Honda.

Přijďte se k nám podívat