Obrázek


HONDA JAZZ CROSSTAR

Malý Velký vůz

Faceliftovaný model Jazz se pyšní vyspělým hybridním motorem e:HEV s navýšeným výkonem a dynamickým, moderním vzhledem. Prostorný interiér a kompaktní exteriér – prostě auto promyšlené do posledního detailu. 

CENA OD 659 900  vč. DPH

Chci vědět více

 

Hybrid, který Vám padne do noty

Zcela nová řada, u které se snoubí estetika a funkčnost s pokročilým hybridním pohonem e:HEV a úžasně vzdušným interiérem.

stáhnout katalog  STÁHNOUT CENÍK (CROSSTAR)  STANDARDNÍ VERZE JAZZ

 

 

Prostornost a variabilita
objem zavazadlového prostoru až 1205 litrů, sklápění
zadních sedadel Magic seats


Vysoký stupeň bezpečnosti ve standardní výbavě
10 airbagů, Honda SENSING (adaptivní tempomat, udržování v jízdním pruhu, rozpoznávání dopravních značek, systém pro zmírnění následků nehody), protikolizní systém, e-call


Nízká spotřeba a emise
spotřeba od 4,8l/100 km (CO2 108g/km , EV režim, ekonomický režim Econ

Vysoký výkon
Zážehový motor 1,5 litru s navýšeným výkonem elektromotoru na 90kW a zrychlením z 0-100km/h za 9,7s. Lithium-iontový akumulátor


Multimédia
multimediální LCD displej Honda CONNECT (MP3, 4xUSB, DAB), navigace Garmin, Apple CarPlay, Android Auto


Hybridní hnací ústrojí e:HEV
tři režimy jízdy na elektrický pohon, hybridní pohon a konvenční pohon

 

 

 

 

Zcela nový Jazz

Nová řada Jazz byla navržena s hladkým, ničím nenarušeným profilem, který je aerodynamicky efektivní a zároveň stylový. Každý detail dodává modelu Jazzu elegantní, moderní vzhled a jedinečnou osobnost.

 

 

 

Nová perspektiva

Zcela nový Jazz a Jazz Crosstar vám nabízí panoramatický výhled, aby měl řidič skutečný širokoúhlý zážitek. Tato zlepšený výhled z vozu poskytuje nejen sebejistý přehled v provozu, ale také skutečný přínos pro bezpečnost.

Nová řada Jazz vás spojí s vaším světem pomocí naší nejnovější technologie. Samozřejmostí je digitální rádio DAB, které vám poskytne nejširší výběr stanic, zatímco nový 9” dotykový displej je vybaven displejem ve stylu smartphonu s podobným způsobem ovládání. Použitelnost dále rozšiřuje integrace Android Auto a Apple CarPlay.

 

 
 

Obývací pokoj

Naše opěvovaná flexibilní sedadla Magic Seats vám poskytují všestrannost, kdykoli ji potřebujete, což vám umožní nakonfigurovat jejich uspořádání tak, aby vyhovovala více cestujícím či zavazadlům. Čalounění v provedení Crosstar je voděodolné, což znamená, že se interiér snadno vypořádá i s divokým životním stylem.

Přesun velkých předmětů není pro Jazz žádný problém, protože má ohromnou přepravní kapacitu, když jsou zadní sedadla Magic Seats sklopena. Tato důmyslná konfigurace zvětšuje prostor a jeho využitelnost, aby se přizpůsobila přepravě zavazadel rozličných tvarů a velikostí.

 

Začněte s "OK Honda"

Hlasem aktivovaný osobní asistent Honda s vámi může vést přirozený rozhovor pomocí kontextového porozumění a naučit se, jak vám poskytnout relevantní odpovědi. Pokud tedy potřebujete zjistit předpověď počasí, najít svou oblíbenou hudbu nebo vyhledat restauraci, osobní asistent Honda je tu pro vás.

Se svým Jazzem se můžete kdykoli a odkudkoli spojit pomocí aplikace My Honda+, která vám kromě jiného umožní uzamknout nebo odemknout auto a odeslat cíle do navigačního systému.

 

 

 

 

Technické údaje Konfigurátor 
Katalog CeníK JAZZ CENÍK CROSSTAR

V případě jakýchkoliv dotazů, zájmu o testovací jízdu nebo konkrétní poptávky na nový vůz Honda, se na nás neváhejte obrátit...