•  

  Obrázek


  HONDA CIVIC

  Zcela přepracovaný vůz s novými technologiemi, vzhledem nabízející osobitý styl a komfortní svezení. Stejně tak jako sportovní zážitek z jízdy.

  CENA U NÁS OD 555 000  vč. DPH

  chci vědět více 

   

 •  

  Obrázek


  HONDA JAZZ CROSSTAR

  Malý Velký vůz

  Zbrusu nový model Jazz se pyšní vyspělým hybridním motorem e:HEV a dynamickým, moderním vzhledem. Prostorný interiér a kompaktní exteriér – prostě auto promyšlené do posledního detailu. 

  CENA OD 619 900  vč. DPH

  Chci vědět více

 •  

  Obrázek

  HONDA HR-V e:HEV

  Nový styl hybridu

  Seznamte se se zbrusu novým modelem Honda HR-V. Energický, samodobíjecí hybridní automobil, který vám díky jedinečnému a důmyslnému pohonu e:Hev přináší nezapomenutelný pocit z jízdy. Toto SUV ve stylu sportovního kupé, inspirované technologií vozů F1, vám na každou cestu přibalí elán, zápal a všestrannost.

  CENA OD 729 900  vč. DPH

  Chci vědět více

   

 •  

  Obrázek


  HONDA JAZZ

  Malý Velký vůz

  Zbrusu nový model Jazz se pyšní vyspělým hybridním motorem e:HEV a dynamickým, moderním vzhledem. Prostorný interiér a kompaktní exteriér – prostě auto promyšlené do posledního detailu. 

  CENA OD 519 900  vč. DPH

  Chci vědět více

 •  

  Obrázek

  HONDA CR-V HYBRID

  Elektrický milník pro model CR-V

  Nová generace nejžádanějšího SUV na světě přináší nejen nejmodernější technologie v oblasti bezpečnosti a komfortu. Nyní také špičkové, inteligentní a vysoce progresivní hybridní hnací ústrojí, které poskytuje dokonalý a podmanivý zážitek z jízdy při každé cestě.

  CENA OD 784 900  vč. DPH

  Chci vědět více  

 •  

  Obrázek

  HONDA E 

  100% emocí, 0% emisí

  Dejte sbohem minulosti. Přichází nová generace elektromobilů. Zcela nová elektrická Honda e představuje díky jedinečné kombinaci dynamického výkonu, vytříbeného komfortu a špičkové technologie zhmotněný sen.

  CENA OD 939 900  vč. DPH

  Chci vědět více  

 

Elektrifikace modelové řady

Určitě jste zaznamenali nový model Honda e, který je plně elektrifikovaným produkčním vozem určeným pro celosvětový trh.
Tento nový model je součástí nové etapy automobilového průmyslu - elektrifikace.
Poslední možnost pořízení vozů CR-V 1,5 VTEC Turbo a Jazz 1,3i-VTEC s čistě benzínovými motorizacemi!

 

Vážení zákazníci,

rádi bychom Vás informovali o nadcházejících změnách na automobilovém trhu a nových emisních normách EURO 7.

Vozidla uváděná na trh po roce 2020 musí vytvářet v průměru maximálně 95g CO2 na jeden kilometr, což odpovídá spotřebě přibližně 3,5 litrů nafty nebo 4 litrů benzínu na 100 km.

Jak sami tušíte, tento požadavek je pro běžné motory nesplnitelný. Automobilky tak budou muset využívat nové technologie a tedy elektrifikovat své modely.

Jak je to u Hondy?

Automobilka Honda se zavázala, že všechny její modely pro evropský trh budou elektrifikované do roku 2022. Bude se jednat o kombinaci modelů využívajících hybridní technologie, bateriové elektromobily a nakonec i elektromobily s palivovými články. Samozřejmě, že využité technologie budou zohledňovat i celkovou situaci na trhu a dostupnost pro běžné zákazníky.

Hybridní automobily Honda

 

Na co se připravit!

V současné době nabízíme modely, které disponují především benzínovými motory. Již nyní tedy došlo k vyřazení naftových motorů a další úpravy v nabídce budou následovat a budou se nejprve týkat modelů Jazz a CR-V. V roce 2020 nás čeká uvedení nové generace modelu Jazz, který bude dostupný pouze v hybridní verzi! Následovat pak bude velmi očekávaný a chválený model Honda e, který je již plně elektrickým automobilem.

 

Honda e   JAZZ   CR-V

 

Velká úprava nabídky našich modelů tak nastane během roku 2020, kdy zcela zmizí benzínové motorizace u modelů Jazz a CR-V a dostupné budou pouze jejich hybridní verze! Ostatně hybridní verzi modelu CR-V si můžete zakoupit už nyní! Elektrifikace dalších modelů bude následovat, a to s ohledem na uvádění nových generací současných modelů.

Věříte nebo nevěříte v elektromobilitu?

Je jasné, že vývoj obecně směřuje k elektrifikaci. Pokud tomuto trendu příliš nedůvěřujete, nevíte co od něj očekávat nebo z něj máte obavu, máme pro Vás jedno řešení ...

 

Můžete si právě teď pořídit jedny z posledních vozů CR-V 1,5 VTEC Turbo a Jazz 1,3i-VTEC s čistě benzínovými motorizacemi!
Po vyprodání zásob a výrobních možností budou dostupné už jen hybridní verze!

 

Jestli zvažujete pořízení nové Hondy CR-V nebo Jazz a nejste zatím úplně kamarádi s hybridními technologiemi, máte jednu z posledních možností mít svou novou Hondu s benzínovým motorem. 

Navštivte náš showroom a vyberte si z nabídky skladových vozů nebo kontaktujte naše prodejce a zeptejte se na akční nabídku!

A samozřejmě, pokud Vás hybridní technologie a elektromobilita oslovuje, není nic snazšího, než se k nám přijít projet novou hybridní Hondou CR-V!

 

 HONDA E   Jazz   JAZZ CROSSTAR   Civic  Civic Type R  HR-V  CR-V  CR-V HYBRID  NSX

Máte-li dotaz k naši nabídce, zájem o cenovou nabídku, konzultaci nebo servisní služby, pak nás neváhejte kontaktovat. Rádi Vám vyjdeme vstříc v různých oblastech prodeje a servisu vozů Honda.

Přijďte se k nám podívat