Obrázek

HONDA HR-V e:HEV

Nový styl hybridu

Seznamte se se zbrusu novým modelem Honda HR-V. Energický, samodobíjecí hybridní automobil, který vám díky jedinečnému a důmyslnému pohonu e:Hev přináší nezapomenutelný pocit z jízdy. Toto SUV ve stylu sportovního kupé, inspirované technologií vozů F1, vám na každou cestu přibalí elán, zápal a všestrannost.

CENA OD 649 900  vč. DPH

Chci vědět více

 

Přizpůsobí se všem Vašim potřebám

HR-V je v dokonalém souladu s vaším životem díky kombinaci pohodlí, stylu a mimořádně nízké spotřebě paliva.

stáhnout katalog  Stáhnout ceník

 

 

 

Prostornost a variabilita
objem zavazadlového prostoru 1 305 litrů (při složených sedadlech) a variabilní sedadla "Magic seats"


Bezpečnost ve standardní výbavě
pokročilý systém podpory řízení obsahující systém na zmírnění následků dopravní nehody, udržování v pruhu, adaptivní tempomat, asistent pro jízdu v koloně a další.


Exkluzivní výbava již v základu
adaptivní tempomat, full LED světlomety, parkovací senzory s kamerou, 18" litá kola, 9" LCD Connect s navigací

Konektivita
multimediální 9“ LCD displej Honda Connect s navigací Garmin, podporující Android auto a Apple Carplay, mobilní aplikace MyHonda+


Unikátní hybridní pohon
elektrický pohon e:HEV poskytuje okamžité zrychlení z nulové rychlosti, k čemuž využívá energii uloženou v akumulátoru, dobíjeného rekuperací

 

 

 

 

Honda CONNECT a HONDA+

Když k informačnímu a zábavnímu systému vybavenému funkcemi Android Auto™ a Apple CarPlay připojíte svůj chytrý telefon, na 9" obrazovce se přehledně zobrazí všechny vaše aplikace.

Světlý a prostorný interiér modelu HR-V je zároveň pokryt signálem přístupového bodu sítě Wi-Fi (zpoplatněno), takže vy i vaši cestující můžete zůstat připojeni k internetu, ať už jste kdekoliv.

Už nemusíte složitě prohledávat kapsy a vzpomínat, kam jste schovali klíče od auta – pomocí aplikace v chytrém telefonu totiž můžete na dálku svůj automobil zamknout, odemknout, nastartovat a otevřít či zavřít jeho okna.

Silniční asistenční služba Honda vám zaručí bezstarostnou jízdu, ať už se vydáte kamkoliv. V případě nehody nebo poruchy budete okamžitě kontaktováni, takže se nemusíte vůbec ničeho obávat. 

 

Prostor pro náročné

Díky jedinečnému designu flexibilních sedadel Magic Seats získáte více prostoru prostřednictvím celé řady různých konfigurací. Model HR-V se snadno přizpůsobí vašemu životnímu stylu – vůz pobere jakoukoli věc, kterou potřebujete: od surfovacích prken až po golfové příslušenství. Ideální spojení pro nezapomenutelný víkendový výlet.

Nyní už vás nebude trápit žádné hledání klíčů, když půjdete k vozidlu s nákupem – elektricky ovládané dveře zavazadlového prostoru se automaticky otevřou a při odchodu zase zavřou.

Díky palubní desce s ladnými křivkami si užijete pohodový pocit z jízdy ve voze HR-V. Můžete se tak soustředit na jízdu, samotnou cestu a celý okolní svět.

 

 
 

Unikátní pohonná jednotka

Samodobíjecí hybridní automobil zkonstruovaný pro novou generaci ekologicky uvědomělých řidičů.

Model HR-V se samočinně nabíjí tím, že vytváří energii za jízdy, takže vám ušetří starosti s hledáním nabíjecí stanice. Díky pohonu e:HEV se model HR-V vyznačuje vysokou dojezdovou vzdáleností. S plnou nádrží lze ujet až 740 km. Akumulátor poskytuje energii, která snižuje náklady na ujetou vzdálenost, a navíc je dodáván se zárukou v délce 8 let nebo 150 000 km.

Hybridní automobil HR-V bude produkovat méně znečišťujících látek a s emisemi pouhých 122 g/km je dalším krokem na cestě směrem k nízkouhlíkové společnosti.

 

 

 

 

 

Technické údaje Příslušenství   Konfigurátor Katalog Ceník

V případě jakýchkoliv dotazů, zájmu o testovací jízdu nebo konkrétní poptávky na nový vůz Honda, se na nás neváhejte obrátit...

 

 

Pokročilý systém podpory řízení Honda SENSING

Díky standardu Honda SENSING pro celou modelovou řadu jsou moderní vozy Honda jedněmi z nejbezpečnějších vozů ve své třídě. Honda SENSING patří mezi nejucelenější systémy bezpečnostních technologií ve své třídě. Využívá kombinaci informací z radaru, z kamery a navíc z celé řady moderních snímačů a varuje řidiče a pomáhá mu v potenciálně nebezpečných situacích.

Systém Honda SENSING obsahuje následující aktivní technologie zabezpečení

  • Systém pro zmírnění následků nehody
  • Detekce objektů v mrtvém úhlu
  • Asistent při couvání z parkovacího místa
  • Varování před čelní srážkou
  • Varování před neúmyslným opuštěním jízdního pruhu
  • Zabránění sjetí z vozovky
  • Rozpoznávání dopravních značek
  • Inteligentní rychlostní asistent
  • Asistent pro jízdu v kolonách

 

 

Oznámení o otevírací době

22. - 23. 7. 2024 - OMEZEN PROVOZ PRODEJE VOZŮ
V této době bude na prodeji vozů omezen provoz.
Pokud můžete svou návštěvu odložit, rádi Vás opět přivítáme
v plném obsazení od středy 24.7.2024.

Omezení se netýká servisu, ten funguje standardně.

Váš tým AUTOBEDY s.r.o.