Obrázek

HONDA CR-V HYBRID

Elektrický milník pro model CR-V

Nová generace nejžádanějšího SUV na světě přináší nejen nejmodernější technologie v oblasti bezpečnosti a komfortu. Nyní také špičkové, inteligentní a vysoce progresivní hybridní hnací ústrojí, které poskytuje dokonalý a podmanivý zážitek z jízdy při každé cestě.

CENA OD 919 900  vč. DPH

Chci vědět více  

Vstup do hybridního světa

Díky vyspělým technologiím poskytuje toto nejoblíbenější SUV na světě nejen sportovní výkon, ale také nízké emise.

stáhnout katalog  Stáhnout ceník  VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA

 

Vysoký výkon
Zážehový motor 2,0i-VTEC s elektromotry s výkonem 184k,     elektricky ovládaný pohon 4x4 Real Time AWD


Multimédia
multimediální 7“ LCD displej Honda Connect 2, navigace Garmin, DAB, Apple CarPlay, Android Auto, internet


Nízká spotřeba a emise
spotřeba od 5 l/100 km (CO2 120 g/km), systém start-stop, ECON

Pokročilé bezpečnostní systémy
inteligentní adaptivní tempomat, udržování v jízdním pruhu, čtení dopravních značek, asistent pro jízdu v kolonách, e-call, detekce objektů v mrtvém úhlu, ...


Nadstandardní komfort
vyhřívaný volant a zadní sedadla, head-up display, bezdotykově ovládané páté dveře, panoramatická střecha, ...


Prostor
objem zavazadlového prostoru až 1694 l

 

 

 

Vstup do hybridního světa

Technologie i-MMD (inteligentní pohon s více režimy) poskytuje výjimečný výkon společně s mimořádnou účinností. Aerodynamické linie kolem zcela nového podvozku vytvářejí z modelu CR-V páté generace SUV pro skutečné řidiče. Jakmile se usadíte, budete si moci vychutnat propracovaný luxusní interiér s nejnovějšími jízdními asistenty a multimediálním systémem společně s pohodlím, prostorem a všestranností, kterými je model CR-V proslulý.

Pomocí systému i-MMD se dvěma motory jsme vyrobili naše první běžně dostupné hybridní SUV, které se bude prodávat v Evropě v podobě zcela nové Hondy CR-V. Toto nové CR-V s 2,0litrovým zážehovým motorem s Atkinsonovým cyklem s naší jedinečnou hybridní hnací jednotkou je známo svou prémiovou kvalitou, všestranností a prvotřídní prostorností. Je připraveno vás dovézt mnohem dále a s mnohem nižšími náklady.

 

Bezpečnost již v základu

Systém pro zmírnění následků nehody (CMBS)
Hrozí-li nebezpečí srážky s vozidlem nebo chodcem, tato funkce vás na nebezpečí upozorní a zároveň sníží rychlost, což pomáhá minimalizovat následky případného nárazu.

Upozornění na opuštění jízdního pruhu
Pokud vůz vyjede z jízdního pruhu bez aktivace ukazatele směru, spustí se vizuální a akustická varování, která vás na tuto skutečnost upozorní.

Systém pro zmírnění rizika vyjetí z komunikace
Kamera instalovaná na čelním skle sleduje, zda vozidlo nesjíždí z vozovky, a využívá elektrický posilovač řízení k aplikování mírných zásahů do řízení pro udržení vozidla v jízdním pruhu. Za určitých podmínek může rovněž aktivovat brzdy.

Systém pro udržování v jízdním pruhu
Pomáhá udržovat vozidlo uprostřed jízdního pruhu, čímž se snižuje vaše únava při jízdě, protože nemusíte provádět korekce směru řízení a při jízdě po dálnici je řízení méně náročné.

Systém rozpoznávání dopravních značek
Systém rozpoznávání dopravních značek identifikuje dopravní značky a tyto informace vám předává prostřednictvím vizuálního zobrazení. Současně lze vždy zobrazit dvě značky.

Inteligentní omezovač rychlosti
Chytře kombinuje stávající nastavitelnou funkci omezovače rychlosti se systémem rozpoznávání dopravních značek. Automaticky nastavuje rychlostní limit podle informací zjištěných systémem rozpoznávání dopravních značek.

Inteligentní – adaptivní tempomat
Tato funkce detekuje, zda se vozidlo v sousedním pruhu chystá zařadit před vás a včas přizpůsobí rychlost vašeho vozu. Pomáhá také udržovat vzdálenost od vozidla před vámi, takže nebudete muset manuálně měnit rychlost.

Adaptivní tempomat s asistentem pro jízdu v kolonách
Tato funkce udržuje nastavenou stálou rychlost a bezpečnou vzdálenost od vozidla před vámi. Pokud detekované vozidlo zastaví, vaše CR-V zpomalí a zastaví, aniž byste museli sešlápnout brzdový pedál. Pro opětovné rozjetí stačí lehce sešlápnout plynový pedál. (Pouze modely vybavené CVT)

 

 
 

Ve spojení díky Honda Connect

Díky multimediálnímu systému máte vždy na dosah vše, co máte rádi, od oblíbené hudby po přátele.

Pomocí Bluetooth® nebo USB máte přístup k informacím a seznamům skladeb ve svém smartphonu. Rozhraní svého telefonu můžete rovněž přenést prostřednictvím aplikace Apple CarPlay® nebo Android Auto™ na 7" dotykovou obrazovku, abyste získali přístup k aplikacím umožňujícím telefonování a odesílání či příjem zpráv.

Informačním rozhraním řidiče můžete snadno procházet pomocí kolébkového ovladače upevněného na volantu nebo hlasovým ovládáním a volit z řady funkcí: zobrazení SMS a e-mailů, informace o zvuku, telefonní kontakty, stav AWD a například i informace o údržbě vozu. 

Ovládání na volantu vám navíc k informačnímu rozhraní řidiče umožňuje aktivovat další funkce, například hlasitost zvuku, adaptivní tempomat a systém udržování jízdního pruhu. V nejvyšší výbavě je volant vyhřívaný – zahřeje vaše prsty v tuhých zimách. 

 

Prostor, který si budete užívat

Usaďte se do našich komfortních kožených nebo příjemných látkových sedadel a poznáte, co myslíme pojmem "pohodlí". Je to pocit, který navozuje dojem bezpečí a komfortu. Pak se rozhlédněte v interiéru a CR-V vám odhalí mnoho dalších příjemných drobností.

Atraktivní detaily interiéru vyrobené z nových, moderních materiálů, zvýrazňují položky jako ventilační otvory, obložení volantu, kliky dveří a panel klimatizace. Všestranná středová konzola zahrnuje tři režimy a při plném otevření poskytuje hodně místa pro uložení jednoho nebo dvou větších předmětů.

Nový model CR-V si ponechává snadné skládání zadních sedadel „jedním pohybem“ a u vybraných modelů se zážehovým motorem nabízí tuto možnost i u třetí řady s dvěma dalšími sedadly. Pokud sedadla nepoužíváte, můžete je úhledně složit – zmizí do podlahy zavazadlového prostoru.

 

 

 

 

 

Technické údaje Příslušenství   Konfigurátor Katalog Ceník

V případě jakýchkoliv dotazů, zájmu o testovací jízdu nebo konkrétní poptávky na nový vůz Honda, se na nás neváhejte obrátit...

 

 

Pokročilý systém podpory řízení Honda SENSING

Díky standardu Honda SENSING pro celou modelovou řadu jsou moderní vozy Honda jedněmi z nejbezpečnějších vozů ve své třídě. Honda SENSING patří mezi nejucelenější systémy bezpečnostních technologií ve své třídě. Využívá kombinaci informací z radaru, z kamery a navíc z celé řady moderních snímačů a varuje řidiče a pomáhá mu v potenciálně nebezpečných situacích.

Systém Honda SENSING obsahuje následující aktivní technologie zabezpečení

  • Systém pro zmírnění následků nehody
  • Detekce objektů v mrtvém úhlu
  • Asistent při couvání z parkovacího místa
  • Varování před čelní srážkou
  • Varování před neúmyslným opuštěním jízdního pruhu
  • Zabránění sjetí z vozovky
  • Rozpoznávání dopravních značek
  • Inteligentní rychlostní asistent
  • Asistent pro jízdu v kolonách

 

 

Oznámení o otevírací době

22. - 23. 7. 2024 - OMEZEN PROVOZ PRODEJE VOZŮ
V této době bude na prodeji vozů omezen provoz.
Pokud můžete svou návštěvu odložit, rádi Vás opět přivítáme
v plném obsazení od středy 24.7.2024.

Omezení se netýká servisu, ten funguje standardně.

Váš tým AUTOBEDY s.r.o.