Obrázek


HONDA CIVIC

Zcela přepracovaný vůz s novými technologiemi, vzhledem nabízející osobitý styl a komfortní svezení. Stejně tak jako sportovní zážitek z jízdy.

CENA U NÁS OD 555 000  vč. DPH

chci vědět více 

 

Zcela přepracovaný pětidvéřový hatchback

Nejlepší Civic všech dob. Dynamický sportovní hatchback, který se vyrovná i prémiovým značkám.
Nabídne vysokou kvalitu a nejmodernější technologie již v základní výbavě.

stáhnout katalog  Stáhnout ceník

 

 

Prostornost a variabilita
objem zavazadlového prostoru až 478 litrů


Bezpečnost ve standardní výbavě
Honda SENSING, systém pro zmírnění rizika vyjetí z komunikace, asistent pro jízdu v kolonách (pouze s CVT)


Prémiové prvky
11 reproduktorů (465W), adaptivní tlumiče, LED světlomety a mlhovky, multiinformační přístrojový panel TFT-LCD

Zábava
multimediální LCD displej Honda Connect 2 s navigací (USB, HDMI, podpora AppleCarplay, Android Auto)


Komfort
adaptivní tempomat, vyhřívání sedadel, bezklíčový vstup, bluetooth HF


Nízká spotřeba
od 4,8l/100km, CVT automatické převodovky, systém Start/Stop,

 

 

 

Nový design

Nový model Honda Civic desáté generace je dynamický pětidveřový sportovní hatchback. Vytvoření desáté generace modelu Civic představuje nejrozsáhlejší a nejambicióznější vývoj nového modelu, který kdy společnost Honda zrealizovala. Cílem bylo dynamické omlazení modelu Civic tak, aby mohl konkurovat těm nejlepším ve své třídě. Sportovní charakter pětidveřového modelu Civic hatchback sebevědomě vyjadřuje jeho cílevědomá silueta. Zcela nový Civic je širší, delší a nižší než jeho předchůdci. Krátké přesahy a přesné linie prozrazují vysokou úroveň aerodynamiky. Nové zavěšení, nižší těžiště a zvýšená tuhost karoserie dávají této nejnovější generaci modelu Civic nejatraktivnější a nejzábavnější jízdní vlastnosti a bezesporu se jedná o nejživější a nejdynamičtější Civic všech dob. 

 

Interiér

Zcela nové rozvržení zobrazení přístrojů před řidičem je zřetelné, přehledné a vysoce intuitivní. Nový sedmipalcový barevný displej TFT-LCD DII zabírá největší středovou část nově přepracované přístrojové desky. Součástí displeje DII je velká plocha, na které může řidič přepínat různé informační obrazovky, mimo jiné navigační pokyny, zobrazení textu SMS a e-mailů, informace o zvukové stopě, kontakty v chytrém telefonu atd.

 

 
 

Vysoká kvalita

Nová pokročilá samonosná karoserie

K vytvoření lehkého a podstatně tužšího skeletu zásadně přispěla nová konstrukce karosérie, výběr materiálů, technický postup a nové výrobní metody. Celek je o 16 kilogramů lehčí než u předchozí generace Civic a zároveň má o 52 procent větší torzní tuhost. Vylepšení v oblasti tuhosti a samonosné konstrukce značně přispěly ke snížení úrovně hluku, vibrací a otřesů

Nadstandardní kvalita laku

Společnost Honda investovala do nové lakovny, aby kvalita laku doplňovala vysokou kvalitu designu karoserie. Kvalita laku z nové lakovny bude špičková díky vylepšené tloušťce laku a novému typu nanášení čiré vrstvy. Kombinace těchto dvou vylepšení přináší větší hloubku a kvalitu lesku a bohatší odrazové vlastnosti. 

Nadstandardní design a kvalita interiéru

Design nového interiéru nabízí nejpohodlnější a nejdůmyslnější kabinu ve třídě kompaktních vozů. Propůjčuje zcela novému modelu Civic moderní, elegantní a jednoduchou estetiku, která doplňuje výrazně tvarovanou karoserii. Důmyslné a nadstandardní prostředí podtrhují doplňky kabiny z vysoce kvalitních materiálů, včetně jednolité měkké přístrojové desky s lisovaným stehováním a prvotřídního čalounění sedadel.

Pohonné jednotky

Nový Civic je prvním modelem, který společnost Honda nabízí v Evropě s 1,0litrovým tříválcovým (výkon 129 k (95 kW) při 5 500 ot./min.,maximální točivý moment 200Nm) a 1,5litrovým čtyřválcovým (výkon 182 k (134 kW) při 5 500 ot./min.,maximální točivý moment 240Nm) benzínovým přeplňovaným motorem. Jsou vybaveny přímým vstřikováním, kompaktním jednospirálovým turbodmychadlem s nízkou setrvačností, elektronickou klapkou rozvodu výfukových plynů, technologií Honda i-VTEC (Intelligent-Variable Timing and Lift Electronic Control) a duálním variabilním časováním ventilů (Dual-VTC). Oba motory budou k dispozici buď s nově zkonstruovanou šestistupňovou manuální převodovkou nebo se automatickou převodovkou CVT. 

 

 

 

 

 

Technické údaje PŘÍSLUŠENSTVÍ 
KONFIGURÁTOR Katalog Ceník

V případě jakýchkoliv dotazů, zájmu o testovací jízdu nebo konkrétní poptávky na nový vůz Honda, se na nás neváhejte obrátit...

 

 

Pokročilý systém podpory řízení Honda SENSING

Díky standardu Honda SENSING pro celou modelovou řadu jsou moderní vozy Honda jedněmi z nejbezpečnějších vozů ve své třídě. Honda SENSING patří mezi nejucelenější systémy bezpečnostních technologií ve své třídě. Využívá kombinaci informací z radaru, z kamery a navíc z celé řady moderních snímačů a varuje řidiče a pomáhá mu v potenciálně nebezpečných situacích.

Systém Honda SENSING obsahuje následující aktivní technologie zabezpečení

  • Systém pro zmírnění následků nehody
  • Detekce objektů v mrtvém úhlu
  • Asistent při couvání z parkovacího místa
  • Varování před čelní srážkou
  • Varování před neúmyslným opuštěním jízdního pruhu
  • Zabránění sjetí z vozovky
  • Rozpoznávání dopravních značek
  • Inteligentní rychlostní asistent
  • Asistent pro jízdu v kolonách