•  

  Obrázek


  HONDA CIVIC

  Zcela přepracovaný vůz s novými technologiemi, vzhledem nabízející osobitý styl a komfortní svezení. Stejně tak jako sportovní zážitek z jízdy.

  CENA U NÁS OD 416 900  vč. DPH

  chci vědět více SEDAN

   

 •  

  Obrázek

  NOVÁ HONDA CR-V

  Nejžádanější SUV na světě

  Nová generace nejžádanějšího SUV na světě přináší nejmodernější technologie v oblasti bezpečnosti a komfortu. Větší prostor, luxusnější zpracování a efektivnější pohonné jednotky včetně hybridní verze. S novou generací CR-V si jízdu užijete jako nikdy předtím! 

  CENA OD 599 900  vč. DPH

  Chci vědět více  CR-V HYBRID

 •  

  Obrázek

  NOVÁ HONDA HR-V

  Spojení stylu a praktičnosti

  Model HR-V není jen výstavním krasavcem. Všechna jeho vylepšení mají také svůj účel. Ať už do služby povoláte velký zavazadlový prostor nebo praktická flexibilní sedadla Magic Seats, vždy získáte dostatečný prostor pro vše,
  co potřebujete. 

  CENA OD 456 900  vč. DPH

  Chci vědět více

   

 •  

  Obrázek


  HONDA JAZZ

  Malý Velký vůz

  Malý vůz s vysokou užitnou hodnotou, vyznačující se špičkovou variabilitou a překvapující svou prostorností, nízkou spotřebou a komfortem jízdy.
  Nově s výbavou DYNAMIC.

  CENA OD 339 900  vč. DPH

  Chci vědět více

   

 •  

  Obrázek


  HONDA CIVIC SEDAN

  Chybí Vám v nabídce Honda Accord? Pak Vás určitě osloví nový Civic v provedení sedan. Svou elegancí, technologiemi, jízdními vlastnostmi, výkonem a kvalitou jistě dobře zapadne do rodinného i firemního vozového parku.

  CENA U NÁS OD 504 900  vč. DPH

  chci vědět více Hatchback

   

 •  

  Obrázek

  HONDA CR-V HYBRID

  Elektrický milník pro model CR-V

  Nová generace nejžádanějšího SUV na světě přináší nejen nejmodernější technologie v oblasti bezpečnosti a komfortu. Nyní také špičkové, inteligentní a vysoce progresivní hybridní hnací ústrojí, které poskytuje dokonalý a podmanivý zážitek z jízdy při každé cestě.

  CENA OD 749 900  vč. DPH

  Chci vědět více  BENZÍNOVÉ CR-V

 •  

  Obrázek

  HONDA E PROTOTYPE

  100% emocí, 0% emisí

  Dejte sbohem minulosti. Přichází nová generace elektromobilů. Nový vůz Honda e Prototype je ukázkou nového elektromobilu společnosti Honda, jehož produkční verze bude představena na podzim letošního roku.

  OČEKÁVÁNO V SHOWROOMU V POLOVINĚ ROKU 2020

  Chci vědět více  

Servisní služby

Výběrem a pořízením automobilu to nekončí. Teprve kvalitní péče v průběhu jeho používání zajistí očekávaný užitek a radost. Se servisními službami, které nabízí náš autorizovaný servis, se budete vždy moci na svůj vůz Honda spolehnout.

Ruční mytí vozidel

 

O výborný stav Vašich vozů Honda pečuje náš tým výrobcem vyškolených a certifikovaných servisních techniků a mechaniků, kteří mají k dispozici odpovídající sklad náhradních originálních dílů i ověřených dílů z prvovýroby s dalším napojením na velmi rychlé dodávky od výrobců. Provozujeme autorizovaný servis vybavený moderním servisním a diagnostickým zařízením.

Abyste byli se svým vozem maximálně spokojení, aby Vám dlouho, bezpečně a spolehlivě sloužil, potřebuje jen trochu Vaší pozornosti - pamatujte na to, že by měl dle údajů v servisní knížce, nebo po upozornění palubního počítače ve voze, projít rukama našich kvalifikovaných mechaniků vozů HONDA.

Komplexní servisní služby

Mnohaleté zkušenosti našich servisních techniků a moderního technického zázemí jsou pro Vás zárukou vysokého standardu poskytovaných servisních služeb.

 • Kompletní služby autoservisu (záruční i pozáruční servis)
 • Kompletní služby pneuservisu
 • Ruční mytí vozidel, leštění laků, čištění interiérů
 • Prodej a montáž HF sad, mechanická blokace řadicí páky a dalšího příslušenství
 • Servis klimatizací (čištění systému, doplnění chladiva, výměny pylových filtrů)
 • Autoskloservis (výměny skel, tónování oken)
 • Systém na měření geometrie kol
 • Bezdemontážní broušení brzdových kotoučů
 • Komplexní příprava vozidel na STK včetně následného zprostředkování
 • Poradenství v oboru, pojišťování vozidel – komplexní řešení pojistných událostí
 • Poskytování náhradních vozidel v případě pojistných událostí
 • Zapůjčení vozu během pravidelného servisu za zvýhodněné sazby

 

Ruční mytí vozidel

Nově nabízíme také komplexní služby v oblasti čištění exteriérů a interiérů vozidel. Můžete si vybrat z několika balíčků ručního mytí Vašeho vozidla. Pro mytí a čištění používáme ověřené a kvalitní značkové výrobky a autokosmetiku.

 

Lakovna

Lakovna poskytuje možnosti opravy laku nejen na vozidle, ale i na jakémkoliv dílu a různé "kosmetické" opravy drobných oděrek a zalešťování poškozených dílů. Díky odpovídajícímu vybavení (stříkací a sušicí box USI Italia, míchací zařízení NEXA) jsme schopni profesionálně lakovat nové díly, opravit jakékoliv poškození laku či realizovat lakování s ohledem na stáří vozu a jeho specifika.

 

Karosárna

Zázemí karosárny poskytuje možnost opravy havarovaného vozidla a to jakékoli značky, různé úpravy designu v podobě snížení karoserie pomocí spoileru, montáž plastových doplňků, mlhových světel, ochranných rámů, tažných zařízení všech typů, střešních nosičů a mnoho jiných doplňků. Naše karosárna je vybavena speciálním rovnacím zařízením, svařovacími přístroji pro práci v ochranné atmosféře, speciálním bodovacím a rovnacím zařízením k opravám různých dílů karoserií, atd.

 

Jazz  Nový Civic  CIVIC SEDAN  Civic Type R  HR-V  CR-V  CR-V HYBRID  NSX

Máte-li dotaz k naši nabídce, zájem o cenovou nabídku, konzultaci nebo servisní služby, pak nás neváhejte kontaktovat. Rádi Vám vyjdeme vstříc v různých oblastech prodeje a servisu vozů Honda.

Přijďte se k nám podívat