•  

  Obrázek

  NOVÁ
  HONDA CIVIC

  Zcela přepracovaný vůz s novými technologiemi, vzhledem nabízející osobitý styl a komfortní svezení. Stejně tak jako sportovní zážitek z jízdy.

  CENA U NÁS OD 434 900  vč. DPH

  chci vědět více SEDAN

   

 •  

  Obrázek

  HONDA CR-V

  S ním Vás nic nepřekvapí

  Tento průkopník v kategorii SUV v poslední generaci potvrzuje a rozšiřuje své schopnosti. Větší prostor, vyspělejší technologie, důkladnější propracovanost či efektivnější provoz. Ať už jedete městem nebo v horách, vždy si jízdu užijete. 

  CENA OD 559 900  vč. DPH

  Chci vědět více

   

 •  

  Obrázek

  HONDA HR-V

  Spojení stylu a praktičnosti

  Model HR-V není jen výstavním krasavcem. Všechna jeho vylepšení mají také svůj účel. Ať už do služby povoláte velký zavazadlový prostor nebo praktická flexibilní sedadla Magic Seats, vždy získáte dostatečný prostor pro vše,
  co potřebujete. 

  CENA OD 449 900  vč. DPH

  Chci vědět více

   

 •  

  Obrázek

  NOVÁ
  HONDA JAZZ

  Malý Velký vůz

  Malý vůz s vysokou užitnou hodnotou, vyznačující se špičkovou variabilitou a překvapující svou prostorností, nízkou spotřebou a komfortem jízdy.
  Nově s výbavou DYNAMIC.

  CENA OD 339 900  vč. DPH

  Chci vědět více

   

 •  

  Obrázek

  NOVÁ
  HONDA CIVIC SEDAN

  Chybí Vám v nabídce Honda Accord? Pak Vás určitě osloví nový Civic v provedení sedan. Svou elegancí, technologiemi, jízdními vlastnostmi, výkonem a kvalitou jistě dobře zapadne do rodinného i firemního vozového parku.

  CENA U NÁS OD 534 900  vč. DPH

  chci vědět více Hatchback

   

Servisní služby

Výběrem a pořízením automobilu to nekončí. Teprve kvalitní péče v průběhu jeho používání zajistí očekávaný užitek a radost. Se servisními službami, které nabízí náš autorizovaný servis, se budete vždy moci na svůj vůz Honda spolehnout.

O výborný stav Vašich vozů Honda pečuje náš tým výrobcem vyškolených a certifikovaných servisních techniků a mechaniků, kteří mají k dispozici odpovídající sklad náhradních originálních dílů i ověřených dílů z prvovýroby s dalším napojením na velmi rychlé dodávky od výrobců. Provozujeme autorizovaný servis vybavený moderním servisním a diagnostickým zařízením.

Abyste byli se svým vozem maximálně spokojení, aby Vám dlouho, bezpečně a spolehlivě sloužil, potřebuje jen trochu Vaší pozornosti - pamatujte na to, že by měl dle údajů v servisní knížce, nebo po upozornění palubního počítače ve voze, projít rukama našich kvalifikovaných mechaniků vozů HONDA.

Komplexní servisní služby

Mnohaleté zkušenosti našich servisních techniků a moderního technického zázemí jsou pro Vás zárukou vysokého standardu poskytovaných servisních služeb.

 • Kompletní služby autoservisu (záruční i pozáruční servis)
 • Kompletní služby pneuservisu
 • Ruční mytí vozidel, leštění laků, čištění interiérů
 • Prodej a montáž HF sad, mechanická blokace řadicí páky a dalšího příslušenství
 • Servis klimatizací (čištění systému, doplnění chladiva, výměny pylových filtrů)
 • Autoskloservis (výměny skel, tónování oken)
 • Systém na měření geometrie kol
 • Bezdemontážní broušení brzdových kotoučů
 • Komplexní příprava vozidel na STK včetně následného zprostředkování
 • Poradenství v oboru, pojišťování vozidel – komplexní řešení pojistných událostí
 • Poskytování náhradních vozidel v případě pojistných událostí
 • Zapůjčení vozu během pravidelného servisu za zvýhodněné sazby

 

Lakovna

Lakovna poskytuje možnosti opravy laku nejen na vozidle, ale i na jakémkoliv dílu a různé "kosmetické" opravy drobných oděrek a zalešťování poškozených dílů. Díky odpovídajícímu vybavení (stříkací a sušicí box USI Italia, míchací zařízení NEXA) jsme schopni profesionálně lakovat nové díly, opravit jakékoliv poškození laku či realizovat lakování s ohledem na stáří vozu a jeho specifika.

Karosárna

Zázemí karosárny poskytuje možnost opravy havarovaného vozidla a to jakékoli značky, různé úpravy designu v podobě snížení karoserie pomocí spoileru, montáž plastových doplňků, mlhových světel, ochranných rámů, tažných zařízení všech typů, střešních nosičů a mnoho jiných doplňků. Naše karosárna je vybavena speciálním rovnacím zařízením, svařovacími přístroji pro práci v ochranné atmosféře, speciálním bodovacím a rovnacím zařízením k opravám různých dílů karoserí, atd.

Jazz   Nový Civic   NOVÝ CIVIC SEDAN   Civic Type R   HR-V   CR-V   NSX

Máte-li dotaz k naši nabídce, zájem o cenovou nabídku, konzultaci nebo servisní služby, pak nás neváhejte kontaktovat. Rádi Vám vyjdeme vstříc v různých oblastech prodeje a servisu vozů Honda.

Přijďte se k nám podívat