•  

  Obrázek


  HONDA CIVIC

  Zcela přepracovaný vůz s novými technologiemi, vzhledem nabízející osobitý styl a komfortní svezení. Stejně tak jako sportovní zážitek z jízdy.

  CENA U NÁS OD 509 900  vč. DPH

  chci vědět více SEDAN

   

 •  

  Obrázek

  HONDA HR-V

  Spojení stylu a praktičnosti

  Model HR-V není jen výstavním krasavcem. Všechna jeho vylepšení mají také svůj účel. Ať už do služby povoláte velký zavazadlový prostor nebo praktická flexibilní sedadla Magic Seats, vždy získáte dostatečný prostor pro vše,
  co potřebujete. 

  CENA OD 524 000  vč. DPH

  Chci vědět více   HR-V 2021

   

 •  

  Obrázek

  HONDA HR-V 2021

  Nový styl hybridu

  Již brzy uvedeme zbrusu nový model HR-V. Zcela přepracované a zbrusu nové SUV nové generace má elegantní, ladnou karoserii a přehledný, promyšlený interiér – a přitom je kompaktní a mimořádně prostorné. To vše je výsledek neúnavné práce našich designérů a konstruktérů, kterou podrobně popisujeme ve videu níže.. 

  Chci vědět více

   

 •  

  Obrázek


  NOVÁ HONDA JAZZ

  Malý Velký vůz

  Zbrusu nový model Jazz se pyšní vyspělým hybridním motorem e:HEV a dynamickým, moderním vzhledem. Prostorný interiér a kompaktní exteriér – prostě auto promyšlené do posledního detailu. 

  CENA OD 469 900  vč. DPH

  Chci vědět více

 •  

  Obrázek


  HONDA CIVIC SEDAN

  Chybí Vám v nabídce Honda Accord? Pak Vás určitě osloví nový Civic v provedení sedan. Svou elegancí, technologiemi, jízdními vlastnostmi, výkonem a kvalitou jistě dobře zapadne do rodinného i firemního vozového parku.

  CENA U NÁS OD 649 900  vč. DPH

  chci vědět více Hatchback

   

 •  

  Obrázek

  HONDA CR-V HYBRID

  Elektrický milník pro model CR-V

  Nová generace nejžádanějšího SUV na světě přináší nejen nejmodernější technologie v oblasti bezpečnosti a komfortu. Nyní také špičkové, inteligentní a vysoce progresivní hybridní hnací ústrojí, které poskytuje dokonalý a podmanivý zážitek z jízdy při každé cestě.

  CENA OD 764 900  vč. DPH

  Chci vědět více  

 •  

  Obrázek

  HONDA E 

  100% emocí, 0% emisí

  Dejte sbohem minulosti. Přichází nová generace elektromobilů. Zcela nová elektrická Honda e představuje díky jedinečné kombinaci dynamického výkonu, vytříbeného komfortu a špičkové technologie zhmotněný sen.

  CENA OD 919 900  vč. DPH

  Chci vědět více  

Proč vůz značky Honda

Pořízení nového vozu je často významným rozhodnutím a investicí. Nejen proto je výběr toho správného modelu a značky klíčovým okamžikem. Výběr vozu Honda pro Vás může být zajímavou a výhodnou možností z široké palety automobilů různých značek. S vozem Honda budete vždy originální...

 

Honda Filozofie

Od svého založení v roce 1948 je Honda proslulá inovativním inženýrstvím. Stala se celosvětovou společností vyrábějící automobily, motocykly a motorové stroje. Jako největší výrobce spalovacích motorů a motocyklů na světě a přední výrobce automobilů chápe svojí společenskou zodpovědnost a úsilí v péči o životní prostředí a bezpečnost silničního provozu, Z tohoto důvodu Honda neustále usiluje o zvýšení bezpečnosti a ochranu životního prostředí ve všech oblastech svého působení.

Automobily pro lidi a radost z jízdy

Byť je Honda obecně vnímána jako „sportovní“ značka, vyrábí vozy s širokým množstvím využití, variabilním a praktickým interiérem. Je až neuvěřitelné kolik prostoru se uvnitř skrývá. Odkaz sportovních genů je stále patrný v ergonomických sedačkách, které Vás podrží v každé zatáčce, v přesném řazení a jistém podvozku, který je zároveň komfortní. S vozem Honda se budete těšit na každou další jízdu.

Bezpečnost na prvním místě

Všechny vozy Honda jsou standardně dodávány s kompletní bezpečnostní výbavou 6x airbag + ABS + EBD + EBA + VSA, CTBA, v konkrétních modelech se pak setkáte s různými vyspělými technologiemi, ať již se systémem pro zmírnění následku dopravní nehody CMBS či systémem pro udržování v jízdním pruhu LKAS. U verzí s pohonem 4x4 je použita pokročilá technologie Real Time AWD. Všechny stávající modely plní nejvyšší standard bezpečnosti Euro NCAP

Myslíme na Vaši kapsu i životní prostředí

Nové modely Honda jsou vybaveny pokročilými systémy pro snížení spotřeby paliva. Proto se řadí k nejúspornějším v dané třídě, i bez příplatku za ECO verzi

 • Systém Honda Eco Assist vám pomáhá jezdit efektivněji, neboť monitoruje váš styl řízení.
 • Tlačítko ECON pomáhá dosahovat maximální palivové účinnosti v reálných jízdních situacích.
 • Systém start-stop, který vypíná motor při zastavení vozidla například na světelné křižovatce a po sešlápnutí pedálu spojky jej znovu plynule spouští.

Spousta výrobců automobilů Vám nabídne příznivou základní cenu vozu, ale jen do chvíle, než zjistíte, za co všechno si ještě musíte připlatit. Honda Vám nabízí již v základním provedení velmi dobře vybavený vůz.

Kupujete originál

Honda je jediným z velkých výrobců automobilů, která nesdílí technologie s ostatními automobilkami. Všechny součásti vozů jsou z vlastní produkce, proto může zaručit jejich dlouhou životnost a spolehlivost. Pořízením vozu Honda získáte vysokou kvalitu za přijatelnou cenu, výborné jízdní vlastnosti a nízké provozní náklady. Důsledkem toho je, že si tyto automobily oproti jiným značkám drží i po letech provozu vyšší hodnotu v nabídce použitých vozů. 

 

 HONDA E   Jazz  Civic  CIVIC SEDAN  Civic Type R  HR-V  CR-V  CR-V HYBRID  NSX

Máte-li dotaz k naši nabídce, zájem o cenovou nabídku, konzultaci nebo servisní služby, pak nás neváhejte kontaktovat. Rádi Vám vyjdeme vstříc v různých oblastech prodeje a servisu vozů Honda.

Přijďte se k nám podívat