•  

  Obrázek


  HONDA CIVIC

  Zcela přepracovaný vůz s novými technologiemi, vzhledem nabízející osobitý styl a komfortní svezení. Stejně tak jako sportovní zážitek z jízdy.

  CENA U NÁS OD 416 900  vč. DPH

  chci vědět více SEDAN

   

 •  

  Obrázek

  NOVÁ HONDA CR-V

  Nejžádanější SUV na světě

  Nová generace nejžádanějšího SUV na světě přináší nejmodernější technologie v oblasti bezpečnosti a komfortu. Větší prostor, luxusnější zpracování a efektivnější pohonné jednotky včetně hybridní verze. S novou generací CR-V si jízdu užijete jako nikdy předtím! 

  CENA OD 599 900  vč. DPH

  Chci vědět více  CR-V HYBRID

 •  

  Obrázek

  NOVÁ HONDA HR-V

  Spojení stylu a praktičnosti

  Model HR-V není jen výstavním krasavcem. Všechna jeho vylepšení mají také svůj účel. Ať už do služby povoláte velký zavazadlový prostor nebo praktická flexibilní sedadla Magic Seats, vždy získáte dostatečný prostor pro vše,
  co potřebujete. 

  CENA OD 456 900  vč. DPH

  Chci vědět více

   

 •  

  Obrázek


  HONDA JAZZ

  Malý Velký vůz

  Malý vůz s vysokou užitnou hodnotou, vyznačující se špičkovou variabilitou a překvapující svou prostorností, nízkou spotřebou a komfortem jízdy.
  Nově s výbavou DYNAMIC.

  CENA OD 339 900  vč. DPH

  Chci vědět více

   

 •  

  Obrázek


  HONDA CIVIC SEDAN

  Chybí Vám v nabídce Honda Accord? Pak Vás určitě osloví nový Civic v provedení sedan. Svou elegancí, technologiemi, jízdními vlastnostmi, výkonem a kvalitou jistě dobře zapadne do rodinného i firemního vozového parku.

  CENA U NÁS OD 504 900  vč. DPH

  chci vědět více Hatchback

   

 •  

  Obrázek

  HONDA CR-V HYBRID

  Elektrický milník pro model CR-V

  Nová generace nejžádanějšího SUV na světě přináší nejen nejmodernější technologie v oblasti bezpečnosti a komfortu. Nyní také špičkové, inteligentní a vysoce progresivní hybridní hnací ústrojí, které poskytuje dokonalý a podmanivý zážitek z jízdy při každé cestě.

  CENA OD 749 900  vč. DPH

  Chci vědět více  BENZÍNOVÉ CR-V

 •  

  Obrázek

  HONDA E PROTOTYPE

  100% emocí, 0% emisí

  Dejte sbohem minulosti. Přichází nová generace elektromobilů. Nový vůz Honda e Prototype je ukázkou nového elektromobilu společnosti Honda, jehož produkční verze bude představena na podzim letošního roku.

  OČEKÁVÁNO V SHOWROOMU V POLOVINĚ ROKU 2020

  Chci vědět více  

Proč vůz značky Honda

Pořízení nového vozu je často významným rozhodnutím a investicí. Nejen proto je výběr toho správného modelu a značky klíčovým okamžikem. Výběr vozu Honda pro Vás může být zajímavou a výhodnou možností z široké palety automobilů různých značek. S vozem Honda budete vždy originální...

 

Honda Filozofie

Od svého založení v roce 1948 je Honda proslulá inovativním inženýrstvím. Stala se celosvětovou společností vyrábějící automobily, motocykly a motorové stroje. Jako největší výrobce spalovacích motorů a motocyklů na světě a přední výrobce automobilů chápe svojí společenskou zodpovědnost a úsilí v péči o životní prostředí a bezpečnost silničního provozu, Z tohoto důvodu Honda neustále usiluje o zvýšení bezpečnosti a ochranu životního prostředí ve všech oblastech svého působení.

Automobily pro lidi a radost z jízdy

Byť je Honda obecně vnímána jako „sportovní“ značka, vyrábí vozy s širokým množstvím využití, variabilním a praktickým interiérem. Je až neuvěřitelné kolik prostoru se uvnitř skrývá. Odkaz sportovních genů je stále patrný v ergonomických sedačkách, které Vás podrží v každé zatáčce, v přesném řazení a jistém podvozku, který je zároveň komfortní. S vozem Honda se budete těšit na každou další jízdu.

Bezpečnost na prvním místě

Všechny vozy Honda jsou standardně dodávány s kompletní bezpečnostní výbavou 6x airbag + ABS + EBD + EBA + VSA, CTBA, v konkrétních modelech se pak setkáte s různými vyspělými technologiemi, ať již se systémem pro zmírnění následku dopravní nehody CMBS či systémem pro udržování v jízdním pruhu LKAS. U verzí s pohonem 4x4 je použita pokročilá technologie Real Time AWD. Všechny stávající modely plní nejvyšší standard bezpečnosti Euro NCAP

Myslíme na Vaši kapsu i životní prostředí

Nové modely Honda jsou vybaveny pokročilými systémy pro snížení spotřeby paliva. Proto se řadí k nejúspornějším v dané třídě, i bez příplatku za ECO verzi

 • Systém Honda Eco Assist vám pomáhá jezdit efektivněji, neboť monitoruje váš styl řízení.
 • Tlačítko ECON pomáhá dosahovat maximální palivové účinnosti v reálných jízdních situacích.
 • Systém start-stop, který vypíná motor při zastavení vozidla například na světelné křižovatce a po sešlápnutí pedálu spojky jej znovu plynule spouští.

Spousta výrobců automobilů Vám nabídne příznivou základní cenu vozu, ale jen do chvíle, než zjistíte, za co všechno si ještě musíte připlatit. Honda Vám nabízí již v základním provedení velmi dobře vybavený vůz.

Kupujete originál

Honda je jediným z velkých výrobců automobilů, která nesdílí technologie s ostatními automobilkami. Všechny součásti vozů jsou z vlastní produkce, proto může zaručit jejich dlouhou životnost a spolehlivost. Pořízením vozu Honda získáte vysokou kvalitu za přijatelnou cenu, výborné jízdní vlastnosti a nízké provozní náklady. Důsledkem toho je, že si tyto automobily oproti jiným značkám drží i po letech provozu vyšší hodnotu v nabídce použitých vozů. 

 

Jazz  Nový Civic  CIVIC SEDAN  Civic Type R  HR-V  CR-V  CR-V HYBRID  NSX

Máte-li dotaz k naši nabídce, zájem o cenovou nabídku, konzultaci nebo servisní služby, pak nás neváhejte kontaktovat. Rádi Vám vyjdeme vstříc v různých oblastech prodeje a servisu vozů Honda.

Přijďte se k nám podívat