•  

  Obrázek


  HONDA CIVIC

  Zcela přepracovaný vůz s novými technologiemi, vzhledem nabízející osobitý styl a komfortní svezení. Stejně tak jako sportovní zážitek z jízdy.

  CENA U NÁS OD 509 900  vč. DPH

  chci vědět více 

   

 •  

  Obrázek


  NOVÁ HONDA JAZZ

  Malý Velký vůz

  Zbrusu nový model Jazz se pyšní vyspělým hybridním motorem e:HEV a dynamickým, moderním vzhledem. Prostorný interiér a kompaktní exteriér – prostě auto promyšlené do posledního detailu. 

  CENA OD 479 900  vč. DPH

  Chci vědět více

 •  

  Obrázek

  HONDA HR-V e:HEV

  Nový styl hybridu

  Seznamte se se zbrusu novým modelem Honda HR-V. Energický, samodobíjecí hybridní automobil, který vám díky jedinečnému a důmyslnému pohonu e:Hev přináší nezapomenutelný pocit z jízdy. Toto SUV ve stylu sportovního kupé, inspirované technologií vozů F1, vám na každou cestu přibalí elán, zápal a všestrannost.

  CENA OD 699 900  vč. DPH

  Chci vědět více

   

 •  

  Obrázek


  HONDA JAZZ

  Malý Velký vůz

  Zbrusu nový model Jazz se pyšní vyspělým hybridním motorem e:HEV a dynamickým, moderním vzhledem. Prostorný interiér a kompaktní exteriér – prostě auto promyšlené do posledního detailu. 

  CENA OD 479 900  vč. DPH

  Chci vědět více

 •  

  Obrázek

  HONDA CR-V HYBRID

  Elektrický milník pro model CR-V

  Nová generace nejžádanějšího SUV na světě přináší nejen nejmodernější technologie v oblasti bezpečnosti a komfortu. Nyní také špičkové, inteligentní a vysoce progresivní hybridní hnací ústrojí, které poskytuje dokonalý a podmanivý zážitek z jízdy při každé cestě.

  CENA OD 764 900  vč. DPH

  Chci vědět více  

 •  

  Obrázek

  HONDA E 

  100% emocí, 0% emisí

  Dejte sbohem minulosti. Přichází nová generace elektromobilů. Zcela nová elektrická Honda e představuje díky jedinečné kombinaci dynamického výkonu, vytříbeného komfortu a špičkové technologie zhmotněný sen.

  CENA OD 919 900  vč. DPH

  Chci vědět více  

Proč vůz Honda od nás

Profesionální poradenství či financování při pořízení nového vozu je velmi důležité, nicméně tím vše teprve začíná. Kvalitní navazující služby, autorizovaný servis a péče o zákazníka po celou dobu jeho spokojeného užívání vozu Honda je důvodem, proč si vybrat automobil značky Honda právě u nás.

 

Individuální přístup

Jsme tu pro Vás již od roku 1997, máme tedy s prodejem a servisem vozů značky Honda bohaté zkušenosti. Jelikož jsme rodinnou firmou, preferujeme osobní přístup. Zákazník pro nás není jen položkou pro dosažení zisku, ale člověk, který potřebuje poradit. Proto se vždy snažíme zjistit potřeby zákazníka a navrhnout nejlepší řešení při koupi nového či ojetého vozu a jeho následného servisu.

Služby pro Vás a Vaši Hondu

Odměňujeme naše zákazníky řadou slev a bonusů. K naším službám patří také pojištění vozů, různé druhy financování, autopůjčovna, výkup vozů na protiúčet, přihlášení vozu, asistenční služby, vyřízení pojistných událostí., Máme k dispozici kompletní servisní zázemí včetně vlastní lakovny, karosárny, pneuservisu a myčky.

Kvalitní servis

O co nejlepší stav Vašeho vozu se stará profesionální tým certifikovaných servisních techniků a mechaniků, kteří mají se servisem vozů značky Honda víc než 20-ti letou zkušenost. Neděláme servis jako na "běžícím páse", ale ke každému servisnímu případu přistupujeme individuálně, aby měli zákazníci pocit výjimečnosti, tak jako si to každý majitel vozu Honda zaslouží.

Spokojenost zákazníků

Spokojenost našich zákazníků je pro nás prvořadá, protože si uvědomujeme, že bez nich bychom nebyli tak úspěšní. Naším cílem je mít spokojené zákazníky, ať se již jedná o zákazníky z Ostravy, bližšího (Opava, Frýdek-Místek, Nový Jičín, Třinec, Karviná) či vzdálenějšího okolí. O jejich spokojenosti můžou vypovídat různá ocenění, nejlépe to však řeknou jejich vlastní slova. Proto níže uvádíme jen zlomek náhodně vybraných referencí z průzkumu spokojenosti zákazníků H-CSI.

"Vstřícné jednání prodejce i všech zaměstnanců, se kterými jsem byl v prodejně i telefonicky v kontaktu.", Ivo Bílý, Polanka nad Odrou, 14.1.2013

"Kvalita, rychlost, vstřícnost, seriózní jednání."
Drahoslav Herda, Bohumín, 18.1.2013

"Auto Hondu City vlastním již 6tým rokem a nemám sebemenší výhradu vůči servisu Honda v Ostravě, vždy mi ochotně bez problémů poradí. Nemusím dlouho čekat na servis. A hlavně jsou všichni zaměstnanci ochotní a mají pěkný přístup k zákazníkům. Hlavně p.Špaček, ten má vždy trpělivost a vše vysvětlí - vřelé díky."
Halina Smelíková, Orlová Lutyně, 9.2.2013

"Honda je pro mě: netradiční, spolehlivé, výkonné, flexibilní auto se servisem zachycující atmosféru rodinného penzionu, kde zaměstnanci dělají svou práci srdcem. To není standardní a v našem regionu naprosto výjimečné."
Petr Kostelný, Ostrava-Poruba, 10.2.2013

 

 HONDA E   Jazz   JAZZ CROSSTAR   Civic  Civic Type R  HR-V  CR-V  CR-V HYBRID  NSX

Máte-li dotaz k naši nabídce, zájem o cenovou nabídku, konzultaci nebo servisní služby, pak nás neváhejte kontaktovat. Rádi Vám vyjdeme vstříc v různých oblastech prodeje a servisu vozů Honda.

Přijďte se k nám podívat