•  

  Obrázek


  HONDA CIVIC

  Zcela přepracovaný vůz s novými technologiemi, vzhledem nabízející osobitý styl a komfortní svezení. Stejně tak jako sportovní zážitek z jízdy.

  CENA U NÁS OD 416 900  vč. DPH

  chci vědět více SEDAN

   

 •  

  Obrázek

  NOVÁ HONDA CR-V

  Nejžádanější SUV na světě

  Nová generace nejžádanějšího SUV na světě přináší nejmodernější technologie v oblasti bezpečnosti a komfortu. Větší prostor, luxusnější zpracování a efektivnější pohonné jednotky včetně hybridní verze. S novou generací CR-V si jízdu užijete jako nikdy předtím! 

  CENA OD 599 900  vč. DPH

  Chci vědět více  CR-V HYBRID

 •  

  Obrázek

  NOVÁ HONDA HR-V

  Spojení stylu a praktičnosti

  Model HR-V není jen výstavním krasavcem. Všechna jeho vylepšení mají také svůj účel. Ať už do služby povoláte velký zavazadlový prostor nebo praktická flexibilní sedadla Magic Seats, vždy získáte dostatečný prostor pro vše,
  co potřebujete. 

  CENA OD 456 900  vč. DPH

  Chci vědět více

   

 •  

  Obrázek


  HONDA JAZZ

  Malý Velký vůz

  Malý vůz s vysokou užitnou hodnotou, vyznačující se špičkovou variabilitou a překvapující svou prostorností, nízkou spotřebou a komfortem jízdy.
  Nově s výbavou DYNAMIC.

  CENA OD 339 900  vč. DPH

  Chci vědět více

   

 •  

  Obrázek


  HONDA CIVIC SEDAN

  Chybí Vám v nabídce Honda Accord? Pak Vás určitě osloví nový Civic v provedení sedan. Svou elegancí, technologiemi, jízdními vlastnostmi, výkonem a kvalitou jistě dobře zapadne do rodinného i firemního vozového parku.

  CENA U NÁS OD 504 900  vč. DPH

  chci vědět více Hatchback

   

 •  

  Obrázek

  HONDA CR-V HYBRID

  Elektrický milník pro model CR-V

  Nová generace nejžádanějšího SUV na světě přináší nejen nejmodernější technologie v oblasti bezpečnosti a komfortu. Nyní také špičkové, inteligentní a vysoce progresivní hybridní hnací ústrojí, které poskytuje dokonalý a podmanivý zážitek z jízdy při každé cestě.

  CENA OD 749 900  vč. DPH

  Chci vědět více  BENZÍNOVÉ CR-V

 •  

  Obrázek

  HONDA E PROTOTYPE

  100% emocí, 0% emisí

  Dejte sbohem minulosti. Přichází nová generace elektromobilů. Nový vůz Honda e Prototype je ukázkou nového elektromobilu společnosti Honda, jehož produkční verze bude představena na podzim letošního roku.

  OČEKÁVÁNO V SHOWROOMU V POLOVINĚ ROKU 2020

  Chci vědět více  

Proč vůz Honda od nás

Profesionální poradenství či financování při pořízení nového vozu je velmi důležité, nicméně tím vše teprve začíná. Kvalitní navazující služby, autorizovaný servis a péče o zákazníka po celou dobu jeho spokojeného užívání vozu Honda je důvodem, proč si vybrat automobil značky Honda právě u nás.

 

Individuální přístup

Jsme tu pro Vás již od roku 1997, máme tedy s prodejem a servisem vozů značky Honda bohaté zkušenosti. Jelikož jsme rodinnou firmou, preferujeme osobní přístup. Zákazník pro nás není jen položkou pro dosažení zisku, ale člověk, který potřebuje poradit. Proto se vždy snažíme zjistit potřeby zákazníka a navrhnout nejlepší řešení při koupi nového či ojetého vozu a jeho následného servisu.

Služby pro Vás a Vaši Hondu

Odměňujeme naše zákazníky řadou slev a bonusů. K naším službám patří také pojištění vozů, různé druhy financování, autopůjčovna, výkup vozů na protiúčet, přihlášení vozu, asistenční služby, vyřízení pojistných událostí., Máme k dispozici kompletní servisní zázemí včetně vlastní lakovny, karosárny, pneuservisu a myčky.

Kvalitní servis

O co nejlepší stav Vašeho vozu se stará profesionální tým certifikovaných servisních techniků a mechaniků, kteří mají se servisem vozů značky Honda víc než 20-ti letou zkušenost. Neděláme servis jako na "běžícím páse", ale ke každému servisnímu případu přistupujeme individuálně, aby měli zákazníci pocit výjimečnosti, tak jako si to každý majitel vozu Honda zaslouží.

Spokojenost zákazníků

Spokojenost našich zákazníků je pro nás prvořadá, protože si uvědomujeme, že bez nich bychom nebyli tak úspěšní. Naším cílem je mít spokojené zákazníky, ať se již jedná o zákazníky z Ostravy, bližšího (Opava, Frýdek-Místek, Nový Jičín, Třinec, Karviná) či vzdálenějšího okolí. O jejich spokojenosti můžou vypovídat různá ocenění, nejlépe to však řeknou jejich vlastní slova. Proto níže uvádíme jen zlomek náhodně vybraných referencí z průzkumu spokojenosti zákazníků H-CSI.

"Vstřícné jednání prodejce i všech zaměstnanců, se kterými jsem byl v prodejně i telefonicky v kontaktu.", Ivo Bílý, Polanka nad Odrou, 14.1.2013

"Kvalita, rychlost, vstřícnost, seriózní jednání."
Drahoslav Herda, Bohumín, 18.1.2013

"Auto Hondu City vlastním již 6tým rokem a nemám sebemenší výhradu vůči servisu Honda v Ostravě, vždy mi ochotně bez problémů poradí. Nemusím dlouho čekat na servis. A hlavně jsou všichni zaměstnanci ochotní a mají pěkný přístup k zákazníkům. Hlavně p.Špaček, ten má vždy trpělivost a vše vysvětlí - vřelé díky."
Halina Smelíková, Orlová Lutyně, 9.2.2013

"Honda je pro mě: netradiční, spolehlivé, výkonné, flexibilní auto se servisem zachycující atmosféru rodinného penzionu, kde zaměstnanci dělají svou práci srdcem. To není standardní a v našem regionu naprosto výjimečné."
Petr Kostelný, Ostrava-Poruba, 10.2.2013

 

Jazz  Nový Civic  CIVIC SEDAN  Civic Type R  HR-V  CR-V  CR-V HYBRID  NSX

Máte-li dotaz k naši nabídce, zájem o cenovou nabídku, konzultaci nebo servisní služby, pak nás neváhejte kontaktovat. Rádi Vám vyjdeme vstříc v různých oblastech prodeje a servisu vozů Honda.

Přijďte se k nám podívat