Obrázek


HONDA CIVIC SEDAN

Chybí Vám v nabídce Honda Accord? Pak Vás určitě osloví nový Civic v provedení sedan. Svou elegancí, technologiemi, jízdními vlastnostmi, výkonem a kvalitou jistě dobře zapadne do rodinného i firemního vozového parku.

CENA U NÁS OD 649 900  vč. DPH

chci vědět více Hatchback

 

Zcela nový čtyřdveřový sedan

Nejlepší Civic všech dob. Nezaměnitelný vzhled, vyspělá technologie, vysoký výkon a sportovní srdce vozu v provedení
sedan dává zcela nové možnosti jeho využití.
Už nemusíte snít o Accordu, můžete mít Hondu Civic.

stáhnout katalog  Stáhnout ceník

 

 

Prostornost a variabilita
objem zavazadlového prostoru 519 litrů s možností sklopení zadních sedadel


Bezpečnost ve standardní výbavě
Honda SENSING, systém pro zmírnění rizika vyjetí z komunikace, asistent pro jízdu v kolonách (pouze s CVT)


Prémiové prvky
11 reproduktorů (465W), adaptivní tlumiče, LED světlomety a mlhovky, multiinformační přístrojový panel TFT-LCD

Zábava
multimediální LCD displej Honda Connect 2 s navigací (USB, HDMI, podpora Apple CarPlay, Android Auto)


Komfort
adaptivní tempomat, udržování v jízdním pruhu, vyhřívání sedadel, bezklíčový vstup, bluetooth HF


Nízká spotřeba a vysoký výkon
zcela nový motor 1.5 VTEC (134kW) se spotřebou od 5,7l/100km, CVT automatické převodovky, systém Start/Stop, ekonomický režim Econ

 

 

 

Nový design

Nový model Honda Civic sedan je dynamický a zároveň elegantní. Vytvoření desáté generace modelu Civic představuje nejrozsáhlejší a nejambicióznější vývoj nového modelu, který kdy společnost Honda zrealizovala. Cílem bylo dynamické omlazení modelu Civic tak, aby mohl konkurovat těm nejlepším ve své třídě. Krátké přesahy a přesné linie prozrazují vysokou úroveň aerodynamiky.

 

Interiér

Zcela nové rozvržení zobrazení přístrojů před řidičem je zřetelné, přehledné a vysoce intuitivní. Nový sedmipalcový barevný displej TFT-LCD DII zabírá největší středovou část nově přepracované přístrojové desky. Součástí displeje DII je velká plocha, na které může řidič přepínat různé informační obrazovky, mimo jiné navigační pokyny, zobrazení textu SMS a e-mailů, informace o zvukové stopě, kontakty v chytrém telefonu atd.

 

 
 

Vysoká kvalita

Nová pokročilá samonosná karoserie

K vytvoření lehkého a podstatně tužšího skeletu zásadně přispěla nová konstrukce karosérie, výběr materiálů, technický postup a nové výrobní metody. Vylepšení v oblasti tuhosti a samonosné konstrukce značně přispěly ke snížení úrovně hluku, vibrací a otřesů.

Nadstandardní kvalita laku

Společnost Honda investovala do nové lakovny, aby kvalita laku doplňovala vysokou kvalitu designu karoserie. Kvalita laku z nové lakovny bude špičková díky vylepšené tloušťce laku a novému typu nanášení čiré vrstvy. Kombinace těchto dvou vylepšení přináší větší hloubku a kvalitu lesku a bohatší odrazové vlastnosti. 

Nadstandardní design a kvalita interiéru

Design nového interiéru nabízí nejpohodlnější a nejdůmyslnější kabinu ve třídě kompaktních vozů. Propůjčuje zcela novému modelu Civic moderní, elegantní a jednoduchou estetiku, která doplňuje výrazně tvarovanou karoserii. Důmyslné a nadstandardní prostředí podtrhují doplňky kabiny z vysoce kvalitních materiálů, včetně jednolité měkké přístrojové desky s lisovaným stehováním a prvotřídního čalounění sedadel.

Pohonné jednotky

Nový Civic je prvním modelem, který společnost Honda nabízí v Evropě s 1,5litrovým čtyřválcovým (výkon 182 k (134 kW) při 5 500 ot./min.,maximální točivý moment 240Nm) benzínovým přeplňovaným motorem. Je vybaven přímým vstřikováním, kompaktním jednospirálovým turbodmychadlem s nízkou setrvačností, elektronickou klapkou rozvodu výfukových plynů, technologií Honda VTEC (Variable Timing and Lift Electronic Control) a duálním variabilním časováním ventilů (Dual-VTC). Motor bude k dispozici buď s nově zkonstruovanou šestistupňovou manuální převodovkou nebo se automatickou převodovkou CVT.

 

 

 

 

 

Technické údaje KONFIGURÁTOR 
Katalog Ceník

V případě jakýchkoliv dotazů, zájmu o testovací jízdu nebo konkrétní poptávky na nový vůz Honda, se na nás neváhejte obrátit...

 

 

Pokročilý systém podpory řízení Honda SENSING

Díky standardu Honda SENSING pro celou modelovou řadu jsou moderní vozy Honda jedněmi z nejbezpečnějších vozů ve své třídě. Honda SENSING patří mezi nejucelenější systémy bezpečnostních technologií ve své třídě. Využívá kombinaci informací z radaru, z kamery a navíc z celé řady moderních snímačů a varuje řidiče a pomáhá mu v potenciálně nebezpečných situacích.

Systém Honda SENSING obsahuje následující aktivní technologie zabezpečení

  • Systém pro zmírnění následků nehody
  • Varování před čelní srážkou
  • Varování před neúmyslným opuštěním jízdního pruhu
  • Zabránění sjetí z vozovky
  • Rozpoznávání dopravních značek
  • Inteligentní rychlostní asistent
  • Inteligentní adaptivní tempomat
  • Asistent pro jízdu v kolonách (pouze s CVT)