Obrázek

NOVÁ HONDA CR-V

Nejžádanější SUV na světě

Nová generace nejžádanějšího SUV na světě přináší nejmodernější technologie v oblasti bezpečnosti a komfortu. Větší prostor, luxusnější zpracování a efektivnější pohonné jednotky včetně hybridní verze. S novou generací CR-V si jízdu užijete jako nikdy předtím! 

CENA OD 599 900  vč. DPH

Chci vědět více  CR-V HYBRID

Vyladěný z každého hlediska

Model CR-V byl od základů přepracován jako sportovní a luxusní, a to jak uvnitř, tak i zvenčí, s možností 7sedadlové verze.

stáhnout katalog  Stáhnout ceník  VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA

 

 

Vysoký výkon
Pokročilý motor 1,5 VTEC Turbo s výkony 173k a 193k, elektricky ovládaný pohon 4x4 Real Time AWD


Multimédia
multimediální 7“ LCD displej Honda Connect 2, navigace Garmin, DAB, Apple CarPlay, Android Auto


Nízká spotřeba a emise
spotřeba od 5,6 l/100 km (CO2 143 g/km), systém start-stop, ECON, ukazatel řazení

Pokročilé bezpečnostní systémy
inteligentní adaptivní tempomat, udržování v jízdním pruhu, čtení dopravních značek, asistent pro jízdu v kolonách, e-call, detekce objektů v mrtvém úhlu, ...


Nadstandardní komfort
vyhřívaný volant a zadní sedadla, head-up display, bezdotykově ovládané páté dveře, panoramatická střecha, ...


Prostor
objem zavazadlového prostoru až 1756 l, varianta 7 sedadel

 

 

 

Agilní a progresivní

Nejvyspělejší podvozek, který jsme kdy pro model CR-V vyrobili je navržen pro maximální pohodlí při jízdě díky významně snížené hlučnosti a vibracím. Nové CR-V také neustále přináší sportovní a podmanivé jízdní zážitky. 

Lehčí a tužší podvozek společně se zcela novým systémem zavěšení a nejmodernější technologií pohonu čtyř kol – Real Time AWD s funkcí Intelligent Control System™ – má model CR-V lepší výkon, ať jezdíte po vozovce nebo mimo ni. 

Asistent pro agilní ovládání od společnosti Honda byl speciálně naladěn pro silniční povrchy a jízdní styl na evropských silnicích. Sledováním přenosu výkonu na kola vám poskytuje nenápadnou a stabilní pomoc při řízení během zatáčení v nízkých a vysokých rychlostech. 

Naše nová automatická převodovka CVT vytváří přímý a propojený pocit při zrychlování. Je vybavena funkcí včasného podřazování při brzdění, která zefektivňuje brzdění motorem při jízdě z kopce. A naopak tato jedinečná funkce značky Honda udrží otáčky motoru vysoké, když musíte dočasně zpomalit a následně prudce zrychlit při předjíždění. 

 

Bezpečnost již v základu

Systém pro zmírnění následků nehody (CMBS)
Hrozí-li nebezpečí srážky s vozidlem nebo chodcem, tato funkce vás na nebezpečí upozorní a zároveň sníží rychlost, což pomáhá minimalizovat následky případného nárazu.

Upozornění na opuštění jízdního pruhu
Pokud vůz vyjede z jízdního pruhu bez aktivace ukazatele směru, spustí se vizuální a akustická varování, která vás na tuto skutečnost upozorní.

Systém pro zmírnění rizika vyjetí z komunikace
Kamera instalovaná na čelním skle sleduje, zda vozidlo nesjíždí z vozovky, a využívá elektrický posilovač řízení k aplikování mírných zásahů do řízení pro udržení vozidla v jízdním pruhu. Za určitých podmínek může rovněž aktivovat brzdy.

Systém pro udržování v jízdním pruhu
Pomáhá udržovat vozidlo uprostřed jízdního pruhu, čímž se snižuje vaše únava při jízdě, protože nemusíte provádět korekce směru řízení a při jízdě po dálnici je řízení méně náročné.

Systém rozpoznávání dopravních značek
Systém rozpoznávání dopravních značek identifikuje dopravní značky a tyto informace vám předává prostřednictvím vizuálního zobrazení. Současně lze vždy zobrazit dvě značky.

Inteligentní omezovač rychlosti
Chytře kombinuje stávající nastavitelnou funkci omezovače rychlosti se systémem rozpoznávání dopravních značek. Automaticky nastavuje rychlostní limit podle informací zjištěných systémem rozpoznávání dopravních značek.

Inteligentní – adaptivní tempomat
Tato funkce detekuje, zda se vozidlo v sousedním pruhu chystá zařadit před vás a včas přizpůsobí rychlost vašeho vozu. Pomáhá také udržovat vzdálenost od vozidla před vámi, takže nebudete muset manuálně měnit rychlost.

Adaptivní tempomat s asistentem pro jízdu v kolonách
Tato funkce udržuje nastavenou stálou rychlost a bezpečnou vzdálenost od vozidla před vámi. Pokud detekované vozidlo zastaví, vaše CR-V zpomalí a zastaví, aniž byste museli sešlápnout brzdový pedál. Pro opětovné rozjetí stačí lehce sešlápnout plynový pedál. (Pouze modely vybavené CVT)

 

 
 

Ve spojení díky Honda Connect

Díky multimediálnímu systému máte vždy na dosah vše, co máte rádi, od oblíbené hudby po přátele.

Pomocí Bluetooth® nebo USB máte přístup k informacím a seznamům skladeb ve svém smartphonu. Rozhraní svého telefonu můžete rovněž přenést prostřednictvím aplikace Apple CarPlay® nebo Android Auto™ na 7" dotykovou obrazovku, abyste získali přístup k aplikacím umožňujícím telefonování a odesílání či příjem zpráv.

Informačním rozhraním řidiče můžete snadno procházet pomocí kolébkového ovladače upevněného na volantu nebo hlasovým ovládáním a volit z řady funkcí: zobrazení SMS a e-mailů, informace o zvuku, telefonní kontakty, stav AWD a například i informace o údržbě vozu. 

Ovládání na volantu vám navíc k informačnímu rozhraní řidiče umožňuje aktivovat další funkce, například hlasitost zvuku, adaptivní tempomat a systém udržování jízdního pruhu. V nejvyšší výbavě je volant vyhřívaný – zahřeje vaše prsty v tuhých zimách. 

 

Prostor, který si budete užívat

Usaďte se do našich komfortních kožených nebo příjemných látkových sedadel a poznáte, co myslíme pojmem "pohodlí". Je to pocit, který navozuje dojem bezpečí a komfortu. Pak se rozhlédněte v interiéru a CR-V vám odhalí mnoho dalších příjemných drobností.

Atraktivní detaily interiéru vyrobené z nových, moderních materiálů, zvýrazňují položky jako ventilační otvory, obložení volantu, kliky dveří a panel klimatizace. Všestranná středová konzola zahrnuje tři režimy a při plném otevření poskytuje hodně místa pro uložení jednoho nebo dvou větších předmětů.

Nový model CR-V si ponechává snadné skládání zadních sedadel „jedním pohybem“ a u vybraných modelů se zážehovým motorem nabízí tuto možnost i u třetí řady s dvěma dalšími sedadly. Pokud sedadla nepoužíváte, můžete je úhledně složit – zmizí do podlahy zavazadlového prostoru.

 

 

 

 

 

Technické údaje Příslušenství   Konfigurátor Katalog Ceník

V případě jakýchkoliv dotazů, zájmu o testovací jízdu nebo konkrétní poptávky na nový vůz Honda, se na nás neváhejte obrátit...

 

 

Pokročilý systém podpory řízení Honda SENSING

Díky standardu Honda SENSING pro celou modelovou řadu jsou moderní vozy Honda jedněmi z nejbezpečnějších vozů ve své třídě. Honda SENSING patří mezi nejucelenější systémy bezpečnostních technologií ve své třídě. Využívá kombinaci informací z radaru, z kamery a navíc z celé řady moderních snímačů a varuje řidiče a pomáhá mu v potenciálně nebezpečných situacích.

Systém Honda SENSING obsahuje následující aktivní technologie zabezpečení

  • Systém pro zmírnění následků nehody
  • Varování před čelní srážkou
  • Varování před neúmyslným opuštěním jízdního pruhu
  • Zabránění sjetí z vozovky
  • Rozpoznávání dopravních značek
  • Inteligentní rychlostní asistent
  • Inteligentní adaptivní tempomat
  • Asistent pro jízdu v kolonách (pouze s CVT)