Obrázek


HONDA JAZZ

Malý Velký vůz

Malý vůz s vysokou užitnou hodnotou, vyznačující se špičkovou variabilitou a překvapující svou prostorností, nízkou spotřebou a komfortem jízdy.
 

CENA OD 352 900  vč. DPH

Chci vědět více

 

 

Více než spatříte pouhým okem

Nová Honda Jazz se stylovým exteriérem a důmyslným a prostorným interiérem nikdy nebyla v lepší formě.

stáhnout katalog  Stáhnout ceník

 

 

Prostornost a variabilita
objem zavazadlového prostoru 354 litrů, Magic seats


Bezpečnost ve standardní výbavě
6 airbagů, stabilizační systém VSA, CTBA, HSA, Euro NCAP 5*, bezpečností paket (ADAS od výbavy Comfort)


Nová výbava DYNAMIC
Nový sportovní motor i-VTEC o objemu
1,5 litru (130k) a celá řada designových a technologických prvků.

Výbava DYNAMIC

 

Zábava
multimediální 7“ LCD displej Honda Connect (MP3, 2xUSB, HDMI), navigace Garmin


Komfort
stěrače s dešťovým senzorem, parkovací senzory a kamera, HFT


Nízká spotřeba
nový i-VTEC motor, 6-ti stupňová převodovka, systém Start/Stop, ekonomický režim Econ

 

 

 

Zábava na dosah

Součástí výbavy modelu Jazz je systém Honda CONNECT. Jedná se o multimediální systém, díky kterému budete mít svou hudbu i přátele na dosah.

Honda CONNECT je centrální dotyková obrazovka, která zajišťuje zábavu i potřebné informace. Prostřednictvím rozhraní Bluetooth™ poskytuje přístup ke všem funkcím mobilního telefonu. Rozhraní Wi-Fi, USB a HDMI™ se pak postarají o připojení k internetu a hudbu. A abyste se na cestách nikdy neztratili, můžete se spolehnout na vestavěnou navigaci Garmin™, která nabízí mapy s vyznačenými trasami, dopravní informace v reálném čase a upozornění na rychlostní limity.

 

Variabilní prostor

Do univerzálního interiéru modelu Jazz naložíte vše, co potřebujete. Disponuje širokými, nízkými dveřmi zavazadlového prostoru, díky kterým vše naložíte snadno a rychle, ať už potřebujete odvézt nákup, kufr nebo kuchyňský dřez. Náš praktický systém flexibilních sedadel Magic Seats vám navíc umožní nakonfigurovat zavazadlový prostor podle svých představ a zvýšit tak kapacitu ze 354 na 884 litrů.

 

 
 

Nový výkon a design

Vytvořili nový vůz Honda Jazz Dynamic. Disponuje sportovním motorem i-VTEC o objemu 1,5 litru a výkonem 130 koní, který poskytuje více, než pouhou přepravu z bodu A do bodu B. Kromě toho se automobil pyšní celou řadou vyspělých designových prvků. Od nově vyhlížejících LED světlometů po nové sportovní přední a zadní nárazníky, díky kterým je model Jazz Dynamic vždy připraven na jakoukoli akci!

 

Pokročilý systém podpory řízení (ADAS)

U modelu Jazz je k dispozici od verze Comfort v základní výbavě „Pokročilý systém podpory řízení“. V souladu s filozofií „Bezpečnost pro každého“ tento soubor aktivních bezpečnostních systémů využívá kombinace čidel, kamer, laserového radaru s krátkým dosahem a běžného radaru, s jejichž pomocí zajišťuje vysokou úroveň bezpečnosti za všech podmínek a poskytuje řidiči i cestujícím pocit maximálního bezpečí.

 

 

 

 

 

Technické údaje Příslušenství   Konfigurátor Katalog Ceník

V případě jakýchkoliv dotazů, zájmu o testovací jízdu nebo konkrétní poptávky na nový vůz Honda, se na nás neváhejte obrátit...