Obrázek

HONDA HR-V

Spojení stylu a praktičnosti

Model HR-V není jen výstavním krasavcem. Všechna jeho vylepšení mají také svůj účel. Ať už do služby povoláte velký zavazadlový prostor nebo praktická flexibilní sedadla Magic Seats, vždy získáte dostatečný prostor pro vše,
co potřebujete. 

CENA OD 524 000  vč. DPH

Chci vědět více   HR-V 2021

 

Přizpůsobí se všem Vašim potřebám

HR-V je v dokonalém souladu s vaším životem díky kombinaci pohodlí, stylu a mimořádně nízké spotřebě paliva.

stáhnout katalog  Stáhnout ceník

 

 

Prostornost a variabilita
objem zavazadlového prostoru 470 litrů a "Magic seats"


Bezpečnost ve standardní výbavě
6 airbagů, stabilizační systém VSA, CTBA, HSA, bezpečností paket (ADAS od výbavy Elegance)


Komfort
panoramatická střecha, LED světlomety, HFT, parkovací kamera, čterní dopravních značek

Zábava
multimediální 7“ LCD displej Honda Connect (MP3, 2xUSB, HDMI), navigace Garmin


Nízká potřeba
moderní atmosferický motor i-VTEC s přímým vstřikem paliva, 6-ti stupňová převodovka, systém Start/Stop, ekonomický režim Econ

 

 

 

Zábava na dosah

Součástí výbavy modelu HR-V je systém Honda CONNECT. Jedná se o multimediální systém, díky kterému budete mít svou hudbu i přátele na dosah.

Honda CONNECT je centrální dotyková obrazovka, která zajišťuje zábavu i potřebné informace. Prostřednictvím rozhraní Bluetooth™ poskytuje přístup ke všem funkcím mobilního telefonu. Rozhraní Wi-Fi, USB a HDMI™ se pak postarají o připojení k internetu a hudbu. A abyste se na cestách nikdy neztratili, můžete se spolehnout na vestavěnou navigaci Garmin™, která nabízí mapy s vyznačenými trasami, dopravní informace v reálném čase a upozornění na rychlostní limity.

 

Variabilní prostor pro náročné

Prostorný a pohodlný interiér modelu HR-V nabízí spoustu místa pro nohy a hlavu cestujících na zadních sedadlech. Vysoká světlá výška podvozku a kompletní sada prvotřídních bezpečnostních prvků vám dodá pocit jistoty, že jste pro sebe i svou rodinu vybrali to nejlepší.

Do univerzálního interiéru modelu HR-V naložíte vše, co potřebujete. Disponuje širokými, nízkými dveřmi zavazadlového prostoru, díky kterým vše naložíte snadno a rychle, ať už potřebujete odvézt nákup, kufr nebo kuchyňský dřez. Náš praktický systém flexibilních sedadel Magic Seats vám navíc umožní nakonfigurovat zavazadlový prostor podle svých představ a zvýšit tak kapacitu ze 470 na 1 533 litrů.

 

 
 

Úsporná pohonná jednotka

Pro HR-V byl vyvinut nový zážehový atmosférický motor 1.5 i-VTEC s přímým vstřikem paliva s výkonem 130 k se spotřebou 5,7 l/100km, spolupracující se 6-ti stupňovou manuální převodovkou. K dispozici pro tuto motorizaci je i automatická CVT převodovka, kde byla snížena spotřeba paliva na hodnotu 5,3 l/100km!

 

 

Pokročilý systém podpory řízení (ADAS)

U modelu HR-V je k dispozici od verze Elegance v základní výbavě „Pokročilý systém podpory řízení“. V souladu s filozofií „Bezpečnost pro každého“ tento soubor aktivních bezpečnostních systémů využívá kombinace čidel, kamer, laserového radaru s krátkým dosahem a běžného radaru, s jejichž pomocí zajišťuje vysokou úroveň bezpečnosti za všech podmínek a poskytuje řidiči i cestujícím pocit maximálního bezpečí.

Bezpečnostní paket obsahuje:

varování před čelní srážkou (FCW), varování před neúmyslným opuštěním jízdního pruhu (LDW), systém rozpoznávání dopravních značek (TSR), Inteligentní omezovač rychlosti, automatické přepínání dálkových světel HSS

 

 

 

 

 

 

Technické údaje Příslušenství   Konfigurátor Katalog Ceník

V případě jakýchkoliv dotazů, zájmu o testovací jízdu nebo konkrétní poptávky na nový vůz Honda, se na nás neváhejte obrátit...

 

 

Pokročilý systém podpory řízení Honda SENSING

Díky standardu Honda SENSING pro celou modelovou řadu jsou moderní vozy Honda jedněmi z nejbezpečnějších vozů ve své třídě. Honda SENSING patří mezi nejucelenější systémy bezpečnostních technologií ve své třídě. Využívá kombinaci informací z radaru, z kamery a navíc z celé řady moderních snímačů a varuje řidiče a pomáhá mu v potenciálně nebezpečných situacích.

Systém Honda SENSING obsahuje následující aktivní technologie zabezpečení

  • Systém pro zmírnění následků nehody
  • Varování před čelní srážkou
  • Varování před neúmyslným opuštěním jízdního pruhu
  • Zabránění sjetí z vozovky
  • Rozpoznávání dopravních značek
  • Inteligentní rychlostní asistent
  • Inteligentní adaptivní tempomat
  • Asistent pro jízdu v kolonách (pouze s CVT)