Obrázek

HONDA CR-V

S ním Vás nic nepřekvapí

Tento průkopník v kategorii SUV v poslední generaci potvrzuje a rozšiřuje své schopnosti. Větší prostor, vyspělejší technologie, důkladnější propracovanost či efektivnější provoz. Ať už jedete městem nebo v horách, vždy si jízdu užijete. 

CENA OD 559 900  vč. DPH

Chci vědět více

 

Dobrodružství nikdy nekončí

V tomto všestranném vozidle kategorie SUV s pohonem dvou nebo čtyř kol se snoubí úžasný výkon s pohodlím luxusního automobilu. Nepřeberné množství výhod.

stáhnout katalog  Stáhnout ceník

 

 

Jistota nejen na silnici
9° AT převodovka,  pokročilý pohon 4x4 Real Time AWD


Nadstandardní  bezpečnost
CMBS, LKAS - udržování jízdního pruhu, adaptivní tempomat, atd.


Zábava
multimediální 7“ LCD displej Honda Connect (MP3, 2xUSB, HDMI), navigace Garmin

Komfort
bezklíčový vstup a startování, tempomat s omezovačem rychlosti, parkovací senzory s kamerou


Nízká spotřeba
od 4,5l/100km, systém Start/Stop, Econ, ukazatel řazení


Prostor
objem zavazadlového prostoru až 1669 l

 

 

 

Inteligentní pohon všech kol

Real Time All Wheel Drive (AWD) s inteligentním řídícím systémem zajišťuje plně automatický a plynulý pohon čtyř kol vozu CR-V v dešti, na sněhu, na nezpevněných cestách i na suchém asfaltu. A protože tento vylepšený systém neustále monitoruje povrch vozovky, je schopen zajistit, že poháněna jsou pouze ta kola, která to potřebují, což znamená vyšší úsporu paliva a také spolehlivou trakci a stabilitu.

 

Nový dieselový motor s 9° automatickou převodovkou

Nový motor 1.6 i-DTEC disponuje výkonem 160 koní (118 kW) při 4000 otáčkách a točivým momentem 350 N.m při 2000/min a s kombinovanou spotřebou 4,9 l na 100 km by měl mít nejlepší poměr síly ku spotřebě v současném autoprůmyslu.Oproti motoru 2.2 i-DTEC, který nahrazuje, má snížené vnitřní tření, je lehčí, pracuje s nižší kompresí.

Menší, vysokotlaká turbína s proměnnou geometrií lopatek o rychlou odezvu motoru v nízkých otáčkách, větší turbo pracuje ve vysokých otáčkách, zatímco ve středním pásmu se aktivují dmychadla obě. Motor se kromě nové šestistupňového manuálu kombinuje i s devítistupňovým automatem původem pro úsporu paliva a lepší jízdní agilitu. Agregát ulehčí (zejména přední nápravě) vozu o 65 kg a spotřeba jde nahoru oproti manuálu jen o dvě deci.

Dříve uvedený 1,6litrový motor i-DTEC (120koní/88kW) s mimořádně nízkou spotřebou paliva (4,5l/100km) a špičkovou hodnotou emisí CO2 pouhých 119g/km zůstává stále v nabídce pro příznivce klidné a ekonomické jízdy.

 

 
 

Vyspělé bezpečnostní systémy

Pokud se rádi cítíte v bezpečí, obklopeni elektronikou, budete nadšeni. Už tak široká škála všemožných asistentů se dále rozšiřuje. Honda vylepšila balíček Advanced Driving Assist Systems a shrnula dosavadní kombinaci protikolizního systému CMBS a adaptivního tempomatu ACC pod označení Honda Sensing. Adaptivní tempomat navíc dostal inteligentní prediktivní funkci i-ACC - vyhodnocením chování a reakcí řidičů v okolí dokáže odhadnout, zda před auto někdo vjede a může tedy reagovat s lehkým předstihem a minimalizovat intenzivní brzdění tempomatu.

Součástí výbavy jsou i dosavadní systémy proti opuštění jízdního pruhu, sledování mrtvého úhlu zrcátek, City-break assist, varování před čelní srážkou, automatická dálková světla, rozpoznávání značek a cross-traffic monitor, sledující při výjezdu z příčného stání dění v ulici.

 

Největší zavazadlový prostor ve své třídě

Pro snadný převoz objemných předmětů CR-V nabízí inovativní sedadla s možností sklopení jedním pohybem. Pouhým zatažením páčky v opěradle nebo popruhu na boku sedadla cestujícího se zadní sedadla plynule sklopí, čímž okamžitě vznikne nadstandardní zavazadlový prostor o objemu 589 až 1669 litrů.

Premiéru si také odbývá nový infotainmentový systém Honda Connect s Androidem 4.0.4., jenž bude standardem pro všechny verze s výjimkou základní. Sedmipalcová obrazovka slouží i jako displej couvací kamery a navigace Garmin, samotný systém má předinstalované aplikace, možnost stáhnout si vlastní z Honda APP Centre, připojení wi-fi a Bluetooth a pochopitelně MirrorLink a spoustu dalších hračiček.

 

 

 

 

Technické údaje Příslušenství   Konfigurátor Katalog Ceník

V případě jakýchkoliv dotazů, zájmu o testovací jízdu nebo konkrétní poptávky na nový vůz Honda, se na nás neváhejte obrátit...

 

 

Pokročilý systém podpory řízení Honda SENSING

Díky standardu Honda SENSING pro celou modelovou řadu jsou moderní vozy Honda jedněmi z nejbezpečnějších vozů ve své třídě. Honda SENSING patří mezi nejucelenější systémy bezpečnostních technologií ve své třídě. Využívá kombinaci informací z radaru, z kamery a navíc z celé řady moderních snímačů a varuje řidiče a pomáhá mu v potenciálně nebezpečných situacích.

Systém Honda SENSING obsahuje následující aktivní technologie zabezpečení

  • Systém pro zmírnění následků nehody
  • Varování před čelní srážkou
  • Varování před neúmyslným opuštěním jízdního pruhu
  • Zabránění sjetí z vozovky
  • Rozpoznávání dopravních značek
  • Inteligentní rychlostní asistent
  • Inteligentní adaptivní tempomat
  • Asistent pro jízdu v kolonách (pouze s CVT)