•  

  Obrázek


  HONDA CIVIC

  Zcela přepracovaný vůz s novými technologiemi, vzhledem nabízející osobitý styl a komfortní svezení. Stejně tak jako sportovní zážitek z jízdy.

  CENA U NÁS OD 509 900  vč. DPH

  chci vědět více SEDAN

   

 •  

  Obrázek

  HONDA HR-V

  Spojení stylu a praktičnosti

  Model HR-V není jen výstavním krasavcem. Všechna jeho vylepšení mají také svůj účel. Ať už do služby povoláte velký zavazadlový prostor nebo praktická flexibilní sedadla Magic Seats, vždy získáte dostatečný prostor pro vše,
  co potřebujete. 

  CENA OD 524 000  vč. DPH

  Chci vědět více   HR-V 2021

   

 •  

  Obrázek

  HONDA HR-V 2021

  Nový styl hybridu

  Již brzy uvedeme zbrusu nový model HR-V. Zcela přepracované a zbrusu nové SUV nové generace má elegantní, ladnou karoserii a přehledný, promyšlený interiér – a přitom je kompaktní a mimořádně prostorné. To vše je výsledek neúnavné práce našich designérů a konstruktérů, kterou podrobně popisujeme ve videu níže.. 

  Chci vědět více

   

 •  

  Obrázek


  NOVÁ HONDA JAZZ

  Malý Velký vůz

  Zbrusu nový model Jazz se pyšní vyspělým hybridním motorem e:HEV a dynamickým, moderním vzhledem. Prostorný interiér a kompaktní exteriér – prostě auto promyšlené do posledního detailu. 

  CENA OD 469 900  vč. DPH

  Chci vědět více

 •  

  Obrázek


  HONDA CIVIC SEDAN

  Chybí Vám v nabídce Honda Accord? Pak Vás určitě osloví nový Civic v provedení sedan. Svou elegancí, technologiemi, jízdními vlastnostmi, výkonem a kvalitou jistě dobře zapadne do rodinného i firemního vozového parku.

  CENA U NÁS OD 649 900  vč. DPH

  chci vědět více Hatchback

   

 •  

  Obrázek

  HONDA CR-V HYBRID

  Elektrický milník pro model CR-V

  Nová generace nejžádanějšího SUV na světě přináší nejen nejmodernější technologie v oblasti bezpečnosti a komfortu. Nyní také špičkové, inteligentní a vysoce progresivní hybridní hnací ústrojí, které poskytuje dokonalý a podmanivý zážitek z jízdy při každé cestě.

  CENA OD 764 900  vč. DPH

  Chci vědět více  

 •  

  Obrázek

  HONDA E 

  100% emocí, 0% emisí

  Dejte sbohem minulosti. Přichází nová generace elektromobilů. Zcela nová elektrická Honda e představuje díky jedinečné kombinaci dynamického výkonu, vytříbeného komfortu a špičkové technologie zhmotněný sen.

  CENA OD 919 900  vč. DPH

  Chci vědět více  

Honda Assistance

Asistenční služba je zárukou bezproblémového řešení nenadálých situací při používání automobilu. S asistenční službou Honda Assistance tak budete moci lépe zvládnout defekt, zabouchnuté klíčky, nedostatek paliva, ale i složitější životní situace na cestách.

Platnost programu a jeho využívání:

 • 3 roky od první registrace vozidla v záručním systému
 • bezplatná asistenční služba je poskytována na území aktuální platnosti zelené karty
 • 24 hodin denně, 7 dní v týdnu
 • asistenční služba je poskytována registrovaným majitelům vozidel, řidičům vozidel a ostatním osobám převáženým v daném vozidle v okamžiku poruchy či nehody (do maximálního počtu 4-5 přepravovaných osob na základě údajů poskytnutých výrobcem)

Prodloužení programu, dokoupení programu

Službu Honda Assistance lze sjednat i pro vozidla Honda zakoupená před 1.1.2008, a to bez omezení stáří vozidla. Program je možno dokoupit u všech autorizovaných servisů Honda za 690 Kč na 1 rok. Rozsah plnění asistenční služby je stejný jako u nových vozidel (viz. definice služeb bezplatné asistence).

Situace vedoucí k poskytování bezplatné asistence

Bezplatná asistence bude poskytnuta v případě nehody, poruchy, krádeže, vandalismu či defektu. Za nehodu či poruchu se považuje jakékoliv poškození vozidla, které nedovoluje pokračování v jízdě. Dále se za poruchu dle podmínek programu považuje i záměna či nedostatek paliva, vybití baterie a uzamčení klíčů ve voze. Asistenční služby v případech vandalismu jsou poskytovány pouze za podmínky, že poškození nedovoluje pokračování v jízdě (např. poškození světlometů, bočních zrcátek apod.). Za defekt se považuje jakékoliv poškození pneumatiky, které nedovoluje pokračování v jízdě.

Definice služeb bezplatné asistence

 1. Oprava na místě - silniční asistence je odstranění poruchy vozidla na vozovce. V těchto případech asistenční služba zajistí opravu vozidla či jeho vyproštění zpět na silnici prostřednictvím svého partnera přímo v místě nehody či poruchy.
 2. Odtažení, uschování vozidla - pokud do 60 min. od příjezdu zásahového vozidla není možné provést opravu přímo na místě nehody/poruchy, asistenční služba zajistí odtažení vozidla a přepravu cestujících (do max. počtu 4 až 5 osob) do nejbližšího autorizovaného servisu nebo do jiného vhodného zařízení. Dle přání klienta zajistí asistenční služba rovněž přepravu vozidla a cestujících do autorizovaného servisu nejbližšího místu bydliště klienta. V takovémto případě ztrácí klient nárok na využití jakýchkoli dalších služeb bezplatné asistence. V případě, že je cílový autoservis nebo dílna v době nehody či poruchy uzavřen, zajistí asistenční služba bezpečné uložení vozidla až do doby převzetí vozu autoservisem. Asistenční služba zajistí i odtažení a úschovu přívěsu či jiného přípojného návěsu za osobní vozidlo. Poskytování služby úschovy vozidla je omezeno finančním limitem 4 000 Kč, resp. 150 EUR v zahraničí.
 3. Ubytování pro řidiče a ostatní pasažéry - v případě krádeže vozidla nebo pokud oprava vozidla potrvá déle než 12 hodin, zajistí asistenční služba ubytování včetně snídaně v hotelu kategorie 4*. Délka ubytování je omezena na 1 noc. Asistenční služba dále zařídí přepravu řidiče a spolucestujících do daného hotelu.
 4. Pokračování v cestě či cesta do místa bydliště - asistenční služba zajistí přepravu řidiče i posádky vozidla buď taxíkem (do 90 min. jízdy), vlakem II. třídy (do 4 hodin cesty) nebo letecky ekonomickou třídou (pokud cesta bude přesahovat 4 hodiny) v případě krádeže vozidla nebo pokud oprava vozidla potrvá déle než 12 hodin. Doprava je možná buď do místa bydliště, nebo do uvažovaného cíle původní cesty.
 5. Náhradní vozidlo - asistenční služba zařídí přistavení náhradního vozidla kategorie B, případně vozidlo v nejbližší kategorii k vozu klienta na dobu 3 dnů v případě krádeže vozidla nebo pokud oprava vozidla potrvá déle než 12 hodin.
 6. Nedostatek paliva - asistenční služba zařídí dovoz paliva na místo, kde bylo vozidlo řidičem odstaveno. Cena dovezeného paliva bude uhrazena uživatelem vozidla.
 7. Záměna paliva - asistenční služba zajistí vyčerpání nádrže a dovoz vhodného paliva. Cena dovezeného paliva bude uhrazena uživatelem vozidla.
 8. Defekt - za defekt se považuje jakékoliv poškození pneumatiky, které nedovoluje pokračování v jízdě. V tomto případě zajistí asistenční služba příjezd kvalifikovaného pracovníka a uhradí práci spojenou s odstraněním defektu. Cena náhradních dílů a materiálu bude uhrazena uživatelem vozidla.
 9. Odemknutí vozidla - v případě uzamčených klíčů ve vozidle či ztráty klíčů zajistí asistenční služba odemknutí vozidla či dovoz náhradních klíčů. Výměna zámků a případná cena součástek a náhradních dílů není hrazena v rámci asistenčního programu.
 10. Vyzvednutí vozidla (pouze v zahraničí) - v případě přání klienta zajistí asistenční služba cestu klienta do zahraničí za účelem vyzvednutí vozidla po dokončení opravy v autorizovaném servisu. Poskytování služby je omezeno finančním limitem 24 000 Kč, resp. 900 EUR.
 11. Finanční hotovost pro případ nouze (pouze v zahraničí) - v případě nouze (vykradení vozidla, úhrada opravy v servisu, složení kauce na policii) v zahraničí, kdy situace neumožňuje pokračování v cestě, zajistí asistenční služba bezplatné doručení hotovosti klientům. Bezplatné doručení hotovosti je podmíněno složením zálohy nebo garance ze strany klienta.

Výluky a omezení

Nárok na služby bezplatné asistence vzniká pouze v případě kontaktování centrály Honda Assistance bezprostředně po události vyžadující zásah. Doba platnosti programu je 3 roky. Limit plnění je 55 000 Kč, resp. 2 000 EUR v zahraničí na jednu asistenční událost. Služby 3, 4, 5 nelze kombinovat. Službu 10 lze využít pouze v kombinaci se službou 4. Pro asistenci v případech nedostatku paliva, vybití baterie, uzamčení klíčů ve vozidle a defektu lze využít pouze služeb opravy na místě, odtažení a úschovy vozidla. 

 HONDA E   Jazz  Civic  CIVIC SEDAN  Civic Type R  HR-V  CR-V  CR-V HYBRID  NSX

Máte-li dotaz k naši nabídce, zájem o cenovou nabídku, konzultaci nebo servisní služby, pak nás neváhejte kontaktovat. Rádi Vám vyjdeme vstříc v různých oblastech prodeje a servisu vozů Honda.

Přijďte se k nám podívat