•  

  Obrázek


  HONDA CIVIC

  Zcela přepracovaný vůz s novými technologiemi, vzhledem nabízející osobitý styl a komfortní svezení. Stejně tak jako sportovní zážitek z jízdy.

  CENA U NÁS OD 509 900  vč. DPH

  chci vědět více SEDAN

   

 •  

  Obrázek

  HONDA HR-V

  Spojení stylu a praktičnosti

  Model HR-V není jen výstavním krasavcem. Všechna jeho vylepšení mají také svůj účel. Ať už do služby povoláte velký zavazadlový prostor nebo praktická flexibilní sedadla Magic Seats, vždy získáte dostatečný prostor pro vše,
  co potřebujete. 

  CENA OD 524 000  vč. DPH

  Chci vědět více   HR-V 2021

   

 •  

  Obrázek

  HONDA HR-V 2021

  Nový styl hybridu

  Již brzy uvedeme zbrusu nový model HR-V. Zcela přepracované a zbrusu nové SUV nové generace má elegantní, ladnou karoserii a přehledný, promyšlený interiér – a přitom je kompaktní a mimořádně prostorné. To vše je výsledek neúnavné práce našich designérů a konstruktérů, kterou podrobně popisujeme ve videu níže.. 

  Chci vědět více

   

 •  

  Obrázek


  NOVÁ HONDA JAZZ

  Malý Velký vůz

  Zbrusu nový model Jazz se pyšní vyspělým hybridním motorem e:HEV a dynamickým, moderním vzhledem. Prostorný interiér a kompaktní exteriér – prostě auto promyšlené do posledního detailu. 

  CENA OD 469 900  vč. DPH

  Chci vědět více

 •  

  Obrázek


  HONDA CIVIC SEDAN

  Chybí Vám v nabídce Honda Accord? Pak Vás určitě osloví nový Civic v provedení sedan. Svou elegancí, technologiemi, jízdními vlastnostmi, výkonem a kvalitou jistě dobře zapadne do rodinného i firemního vozového parku.

  CENA U NÁS OD 649 900  vč. DPH

  chci vědět více Hatchback

   

 •  

  Obrázek

  HONDA CR-V HYBRID

  Elektrický milník pro model CR-V

  Nová generace nejžádanějšího SUV na světě přináší nejen nejmodernější technologie v oblasti bezpečnosti a komfortu. Nyní také špičkové, inteligentní a vysoce progresivní hybridní hnací ústrojí, které poskytuje dokonalý a podmanivý zážitek z jízdy při každé cestě.

  CENA OD 764 900  vč. DPH

  Chci vědět více  

 •  

  Obrázek

  HONDA E 

  100% emocí, 0% emisí

  Dejte sbohem minulosti. Přichází nová generace elektromobilů. Zcela nová elektrická Honda e představuje díky jedinečné kombinaci dynamického výkonu, vytříbeného komfortu a špičkové technologie zhmotněný sen.

  CENA OD 919 900  vč. DPH

  Chci vědět více  

Financování a pojištění

Pokud jste si již vybrali svůj vytoužený model Honda, přichází na řadu otázka financování a pojištění. V rámci značkového financování Honda Finance či s využitím dalších smluvních partnerů jsem schopni Vám nabídnout výhodný způsob financování a pojištění nejen Vašeho nového vozu. Společně najdeme nejvhodnější způsob...

 

Představujeme Vám program značkového financování Honda Finance vytvářený ve spolupráci společností Honda a UniCredit Leasing CZ a.s. Nabídka Honda Finance navazuje na dlouholetou tradici kvality značky HONDA, ve všech směrech respektuje Vaši individualitu a pružně se přizpůsobuje Vašim požadavkům. 

  

Pokud jste si již vybrali své nové auto Honda, avšak nechcete v daný okamžik zatěžovat svůj rozpočet významnějším výdajem, zůstaňte věrni své značce a zvolte značkový program financování Honda Financial Services. Spolupráce s Honda Financial Services Vám zajistí, že pořízení nového vozu Honda se stane příjemnou a jednoduchou záležitostí, bez zbytečných komplikací a nejasností. Díky našim produktům můžete volit různou výši měsíčních či kvartálních splátek, minimalizovat nároky na vstupní kapitál, získat zvýhodněné havarijní pojištění, povinné ručení a další doplňková pojištění, či využít některé z mnoha časově omezených akcí s mimořádně výhodnými podmínkami.

V rámci financování můžeme nabídnout následující produkty, a to jak v rámci programu Honda Financial Services, tak s využitím dalších partnerů.

 • Úvěr se zajištěním - FinAuto
 • Účelový úvěr - CreditAuto
 • Operativní leasing - prostřednictvím partnerů nebo Honda na operák
 • Finanční leasing - LeaseAuto

 

Pojištění

Další částí služeb spojených s bezproblémovým provozem automobilu jsou různé varianty pojištění, ať již samostatně či jako součást úvěrů a leasingových produktů. Toto zajišťujeme především ve spolupráci s našimi smluvními pojišťovnami.

 

            

 • Havarijní pojištění
 • Pojištění odpovědnosti za škody způsobené provozem vozidla (povinné ručení)
 • Pojištění GAP
 • Pojištění schopnosti splácet
 • Doplňková pojištění - pojištění skel vozidla, pojištění zavazadel a věcí osobní potřeby, úrazové pojištění osob přepravovaných v motorovém vozidle, asistenční služby, pojištění náhradního vozidla, pojištění právní ochrany

Smluvní pojišťovny pro servisní služby - Allianz, Generali, Česká pojišťovna, AXA, ČSOB Pojišťovna, Uniqa

 

 HONDA E   Jazz  Civic  CIVIC SEDAN  Civic Type R  HR-V  CR-V  CR-V HYBRID  NSX

Máte-li dotaz k naši nabídce, zájem o cenovou nabídku, konzultaci nebo servisní služby, pak nás neváhejte kontaktovat. Rádi Vám vyjdeme vstříc v různých oblastech prodeje a servisu vozů Honda.

Přijďte se k nám podívat