•  

  Obrázek


  HONDA CIVIC

  Zcela přepracovaný vůz s novými technologiemi, vzhledem nabízející osobitý styl a komfortní svezení. Stejně tak jako sportovní zážitek z jízdy.

  CENA U NÁS OD 416 900  vč. DPH

  chci vědět více SEDAN

   

 •  

  Obrázek

  NOVÁ HONDA CR-V

  Nejžádanější SUV na světě

  Nová generace nejžádanějšího SUV na světě přináší nejmodernější technologie v oblasti bezpečnosti a komfortu. Větší prostor, luxusnější zpracování a efektivnější pohonné jednotky včetně hybridní verze. S novou generací CR-V si jízdu užijete jako nikdy předtím! 

  CENA OD 599 900  vč. DPH

  Chci vědět více  CR-V HYBRID

 •  

  Obrázek

  NOVÁ HONDA HR-V

  Spojení stylu a praktičnosti

  Model HR-V není jen výstavním krasavcem. Všechna jeho vylepšení mají také svůj účel. Ať už do služby povoláte velký zavazadlový prostor nebo praktická flexibilní sedadla Magic Seats, vždy získáte dostatečný prostor pro vše,
  co potřebujete. 

  CENA OD 456 900  vč. DPH

  Chci vědět více

   

 •  

  Obrázek


  HONDA JAZZ

  Malý Velký vůz

  Malý vůz s vysokou užitnou hodnotou, vyznačující se špičkovou variabilitou a překvapující svou prostorností, nízkou spotřebou a komfortem jízdy.
  Nově s výbavou DYNAMIC.

  CENA OD 339 900  vč. DPH

  Chci vědět více

   

 •  

  Obrázek


  HONDA CIVIC SEDAN

  Chybí Vám v nabídce Honda Accord? Pak Vás určitě osloví nový Civic v provedení sedan. Svou elegancí, technologiemi, jízdními vlastnostmi, výkonem a kvalitou jistě dobře zapadne do rodinného i firemního vozového parku.

  CENA U NÁS OD 504 900  vč. DPH

  chci vědět více Hatchback

   

 •  

  Obrázek

  HONDA CR-V HYBRID

  Elektrický milník pro model CR-V

  Nová generace nejžádanějšího SUV na světě přináší nejen nejmodernější technologie v oblasti bezpečnosti a komfortu. Nyní také špičkové, inteligentní a vysoce progresivní hybridní hnací ústrojí, které poskytuje dokonalý a podmanivý zážitek z jízdy při každé cestě.

  CENA OD 749 900  vč. DPH

  Chci vědět více  BENZÍNOVÉ CR-V

 •  

  Obrázek

  HONDA E PROTOTYPE

  100% emocí, 0% emisí

  Dejte sbohem minulosti. Přichází nová generace elektromobilů. Nový vůz Honda e Prototype je ukázkou nového elektromobilu společnosti Honda, jehož produkční verze bude představena na podzim letošního roku.

  OČEKÁVÁNO V SHOWROOMU V POLOVINĚ ROKU 2020

  Chci vědět více  

Financování a pojištění

Pokud jste si již vybrali svůj vytoužený model Honda, přichází na řadu otázka financování a pojištění. V rámci značkového financování Honda Finance či s využitím dalších smluvních partnerů jsem schopni Vám nabídnout výhodný způsob financování a pojištění nejen Vašeho nového vozu. Společně najdeme nejvhodnější způsob...

 

Představujeme Vám program značkového financování Honda Finance vytvářený ve spolupráci společností Honda a UniCredit Leasing CZ a.s. Nabídka Honda Finance navazuje na dlouholetou tradici kvality značky HONDA, ve všech směrech respektuje Vaši individualitu a pružně se přizpůsobuje Vašim požadavkům. 

  

Pokud jste si již vybrali své nové auto Honda, avšak nechcete v daný okamžik zatěžovat svůj rozpočet významnějším výdajem, zůstaňte věrni své značce a zvolte značkový program financování Honda Finance. Spolupráce s Honda Finance Vám zajistí, že pořízení nového vozu Honda se stane příjemnou a jednoduchou záležitostí, bez zbytečných komplikací a nejasností. Díky našim produktům můžete volit různou výši měsíčních či kvartálních splátek, minimalizovat nároky na vstupní kapitál, získat zvýhodněné havarijní pojištění, povinné ručení a další doplňková pojištění, či využít některé z mnoha časově omezených akcí s mimořádně výhodnými podmínkami.

V rámci financování můžeme nabídnout následující produkty, a to jak v rámci programu Honda Finance, tak s využitím dalších partnerů.

 • Úvěr se zajištěním - FinAuto
 • Účelový úvěr - CreditAuto
 • Operativní leasing - prostřednictvím partnerů nebo Honda na operák
 • Finanční leasing - LeaseAuto

 

Pojištění

Další částí služeb spojených s bezproblémovým provozem automobilu jsou různé varianty pojištění, ať již samostatně či jako součást úvěrů a leasingových produktů. Toto zajišťujeme především ve spolupráci s našimi smluvními pojišťovnami.

 

            

 • Havarijní pojištění
 • Pojištění odpovědnosti za škody způsobené provozem vozidla (povinné ručení)
 • Pojištění GAP
 • Pojištění schopnosti splácet
 • Doplňková pojištění - pojištění skel vozidla, pojištění zavazadel a věcí osobní potřeby, úrazové pojištění osob přepravovaných v motorovém vozidle, asistenční služby, pojištění náhradního vozidla, pojištění právní ochrany

Smluvní pojišťovny pro servisní služby - Allianz, Generali, Česká pojišťovna, AXA, ČSOB Pojišťovna, Uniqa

 

Jazz  Nový Civic  CIVIC SEDAN  Civic Type R  HR-V  CR-V  CR-V HYBRID  NSX

Máte-li dotaz k naši nabídce, zájem o cenovou nabídku, konzultaci nebo servisní služby, pak nás neváhejte kontaktovat. Rádi Vám vyjdeme vstříc v různých oblastech prodeje a servisu vozů Honda.

Přijďte se k nám podívat